• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Kodecar Hradec Králové

Jirkav

výkonný člen KLANu
128
Kontaktoval jsem 9 servisů (autoriz. i nezáv.), než jsem jel s CX-5 na první servisní prohlídku v tuzemsku. Dozvěděl jsem se různé věci, ale pouze odpověď z Kodecar HK stojí za doslovné zveřejnění. Asi fakt pojedu radši jinam.

Od: Libor Šubrt <subrt@kodecar.cz>
Komu: <>
Datum: 16.05.2018 14:22
Předmět: RE: CX-5: servisní prohlídka
Dobrý den,
ceny a použitý materiál k provedení servisní prohlídky jsou dle platného ceníku značky MAZDA a olej je též značky MAZDA.
S pozdravem,
Libor Šubrt
Vedoucí servisu
KODECAR HK spol. s r.o.
Bří. Štefanů 995 | 500 03 Hradec Králové | Czech Republic
Phone: +420 495545956 | Mobile: +420 739 521917
Email: subrt@kodecar.cz | www.kodecar.cz

-----Original Message-----
From: <>
Sent: Wednesday, May 16, 2018 10:21 AM
To: Libor Šubrt <subrt@kodecar.cz>
Subject: CX-5: servisní prohlídka
Dobrý den,
potřebuji na prohlídku se svou CX-5, r. v. 2012, motor SKY-G 118 kW.
Jaká je cena u Vás za výměnu oleje, kabinového filtru, brzdové kapaliny a vzduchového filtru? A jaký používáte olej?
Zdraví
 
Ahoj.
Me odepsali celkem normalne :)

Dobrý den,
výměna oleje a filru + práce – 3734,-Kč .
Celková kontrola vozu po prodeji a diagnostická kontrola – 1000,- Kč .
S pozdravem,
Libor Šubrt


Akorat nejblizsi termin mi rekli za vic nez mesic. Ale to je v autorizaku asi normalni. Olej tam mam uz dost cerny, tak jsem to chtel udelat co nejdriv. Tak to asi necham udelat jinde a do autorizaku zajedu jen na tu kontrolu ( hlavne kvuli zapisu do el. servisky)
 
No zatim nevim o nikom jinem spolehlivem v HK , koho bych nechal na Magdu sáhnout...
 
Myslím, že si tu dost chválí servis Bošina z Kolína, akorát to je 60 km z Hradce, ale aspoň přijedeš s ohřátým olejem a půjde to líp vypustit.
 
Kolin Bošina ! Ja tam jezdim cca 130 km ! Max spokojenost ! A je nas vic !
 
No koukam ze jsem si mov nepomohl...nadaval jsem na Alfu, ze musim do servisu jezdit az do prahy a s Mazdou to bude to samy jo ? :D
 
Výměna oleje a filtru + práce - 3734 kč, to se nedivím, že tam maj furt plno.:D
no to není žádný terno, když jsem se před cca rokem ptal u Bošiny, tak mi odepsaly toto :

Používáme MAZDA DEXELIA 5w-30. Náklady na výměnu motor.oleje jsou cca 1500,-kč Časováná náročnost do 0,5NH - nutné se objednat předem/ohledně vytížení zvedáků/ Popř.nás kontaktujte prosím telefonicky/rychlejší odezva/ Děkuji .
Mnoho šťastných KM s vozem značky MAZDA
Hyšpler Josef 602203190

Olej používám svůj a jezdím do Car Star a mezitím měním olej u @Max6 po cca 10 000 km ;)
 
olej jsou jednoduchý počty .... 5 litrů oleje i kdyby stál 300 Kč je 1500 Kč + filtr 250 Kč + výměna max 400 Kč = 2150 Kč komplet a to počítám ceny vysoko. Co by tam chtěli dělat za dalších 1500, nevím .......
 
Téma výměna oleje je nejlépe popsána v sekci Zkušenosti se servisy, kde na straně 3, expert Kábek formou rozeslaných dotazníků značkovým servisům zjistil ceny za výměnu oleje a vítězem byl jak jinak, servis Bošina. Klobouk dolů před výkonem pana Kábka.:)
 
To je pravda, že se částečně sám smazal, ale fakticky tím předběhl GDPR o několik let, což také zaslouží uznání.:D
 
Jasně že olej mění na počkání když seš objednanej, v příspěvku #13 od vladas75 na ně máš kontaktní telefon.
 
Tak se tam zkusim objednat asi..akorat si budu muset vzit pul den dovolene...
 
Back
Top