1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Kolega si chce koupit novou Mazdu2 1,5 Skyactive.

Diskuzi v 'Mazda2 (DJ)' zahájil JaMiJa, 2. 1. 2018.

 1. JaMiJa

  JaMiJa výkonný člen KLANu

  476
  112
  43
  Má někdo zkušenosti s tímhle autem? Doporučit či ne?

  Odesláno z mého VTR-L09 pomocí Tapatalk
   
 2. Milda

  Milda nový člen

  18
  6
  3
  Zdravím,mám Mazdu 1,5 Skyactive G-90 2 a půl roku. S autem jsem v celku spokojený, má sice nějaké mouchy např. kvalita interiéru nic moc, povrzávající plasty ,tvrdší podvozek auto nemá rádo naše tankodromy a líbí se jí jen pěkné cesty .Velikost je pro mě dostatečná jezdím většinou sám.Loni dvě reklamace vrzající řízení výměna horních misek tlumičů ,zatím o.k a ve 20000 km vymlácené kosti stabilizátoru výměna a zatím o.k.Jako největší plus vidím motor ,motor je super a umí jet pokud je potřeba, ale člověk se nesmí bát otáček , řadit a spotřeby se taky nemusí bát. V létě a na jaře dokáže jezdit po městě za 4,8 l benzínu ,v zimě do 5.5 l .Na dálnici jsem měl průměr 5,6 l. Takže auto opravdu nežere.Ovládání super řazení i řízení.Jen mě mrzí trochu ta kvalita zpracování.Další výhoda je že jich moc nejezdí a není tak moc okoukaná jak ostatní modely Mazdy. Na otázku zda doporučit či ne,to vidím takhle": Mazda 2 je hodně drahé a malé auto, které určitě není tak dobře zpracovaná jak konkurence ,ale má super motor a ne žádný tříválec s turbem.A to byl taky hlavní důvod proč jsem šel do Mazdy ,protože jsem měl strach z malých oturbených motorů,atmosféra rovná se menší problémy.Tak že já za sebe, kdyby jsem měl rozhodovat, tak nevím zda by jsem šel znovu do Dvojky a to hlavně kvůli té ceně.Protože za 350.000 kč jsem čekal kvalitnější auto.Konkurence za ty peníze+ něco navíc nabídne více.Možná bych něco přidal a šel do CX3 s dvoulitrem a nebo do konkurence 1,5 s turbem.
   
  Natural se to líbí.
 3. JaMiJa

  JaMiJa výkonný člen KLANu

  476
  112
  43
  Dekuju moc za zkušenosti ;) předám
   

Sdílet tuto stránku