• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kolega si chce koupit novou Mazdu2 1,5 Skyactive.

JaMiJa

výkonný člen KLANu
534
Má někdo zkušenosti s tímhle autem? Doporučit či ne?

Odesláno z mého VTR-L09 pomocí Tapatalk
 
Zdravím,mám Mazdu 1,5 Skyactive G-90 2 a půl roku. S autem jsem v celku spokojený, má sice nějaké mouchy např. kvalita interiéru nic moc, povrzávající plasty ,tvrdší podvozek auto nemá rádo naše tankodromy a líbí se jí jen pěkné cesty .Velikost je pro mě dostatečná jezdím většinou sám.Loni dvě reklamace vrzající řízení výměna horních misek tlumičů ,zatím o.k a ve 20000 km vymlácené kosti stabilizátoru výměna a zatím o.k.Jako největší plus vidím motor ,motor je super a umí jet pokud je potřeba, ale člověk se nesmí bát otáček , řadit a spotřeby se taky nemusí bát. V létě a na jaře dokáže jezdit po městě za 4,8 l benzínu ,v zimě do 5.5 l .Na dálnici jsem měl průměr 5,6 l. Takže auto opravdu nežere.Ovládání super řazení i řízení.Jen mě mrzí trochu ta kvalita zpracování.Další výhoda je že jich moc nejezdí a není tak moc okoukaná jak ostatní modely Mazdy. Na otázku zda doporučit či ne,to vidím takhle": Mazda 2 je hodně drahé a malé auto, které určitě není tak dobře zpracovaná jak konkurence ,ale má super motor a ne žádný tříválec s turbem.A to byl taky hlavní důvod proč jsem šel do Mazdy ,protože jsem měl strach z malých oturbených motorů,atmosféra rovná se menší problémy.Tak že já za sebe, kdyby jsem měl rozhodovat, tak nevím zda by jsem šel znovu do Dvojky a to hlavně kvůli té ceně.Protože za 350.000 kč jsem čekal kvalitnější auto.Konkurence za ty peníze+ něco navíc nabídne více.Možná bych něco přidal a šel do CX3 s dvoulitrem a nebo do konkurence 1,5 s turbem.
 
Back
Top