1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Kolega si chce koupit novou Mazdu2 1,5 Skyactive.

Diskuzi v 'Mazda2 (DJ)' zahájil JaMiJa, 2. 1. 2018.

 1. JaMiJa

  JaMiJa výkonný člen KLANu

  500
  115
  43
  Má někdo zkušenosti s tímhle autem? Doporučit či ne?

  Odesláno z mého VTR-L09 pomocí Tapatalk
   
 2. Milda

  Milda člen KLANu

  32
  6
  8
  Zdravím,mám Mazdu 1,5 Skyactive G-90 2 a půl roku. S autem jsem v celku spokojený, má sice nějaké mouchy např. kvalita interiéru nic moc, povrzávající plasty ,tvrdší podvozek auto nemá rádo naše tankodromy a líbí se jí jen pěkné cesty .Velikost je pro mě dostatečná jezdím většinou sám.Loni dvě reklamace vrzající řízení výměna horních misek tlumičů ,zatím o.k a ve 20000 km vymlácené kosti stabilizátoru výměna a zatím o.k.Jako největší plus vidím motor ,motor je super a umí jet pokud je potřeba, ale člověk se nesmí bát otáček , řadit a spotřeby se taky nemusí bát. V létě a na jaře dokáže jezdit po městě za 4,8 l benzínu ,v zimě do 5.5 l .Na dálnici jsem měl průměr 5,6 l. Takže auto opravdu nežere.Ovládání super řazení i řízení.Jen mě mrzí trochu ta kvalita zpracování.Další výhoda je že jich moc nejezdí a není tak moc okoukaná jak ostatní modely Mazdy. Na otázku zda doporučit či ne,to vidím takhle": Mazda 2 je hodně drahé a malé auto, které určitě není tak dobře zpracovaná jak konkurence ,ale má super motor a ne žádný tříválec s turbem.A to byl taky hlavní důvod proč jsem šel do Mazdy ,protože jsem měl strach z malých oturbených motorů,atmosféra rovná se menší problémy.Tak že já za sebe, kdyby jsem měl rozhodovat, tak nevím zda by jsem šel znovu do Dvojky a to hlavně kvůli té ceně.Protože za 350.000 kč jsem čekal kvalitnější auto.Konkurence za ty peníze+ něco navíc nabídne více.Možná bych něco přidal a šel do CX3 s dvoulitrem a nebo do konkurence 1,5 s turbem.
   
  Natural se to líbí.
 3. JaMiJa

  JaMiJa výkonný člen KLANu

  500
  115
  43
  Dekuju moc za zkušenosti ;) předám
   

Sdílet tuto stránku