• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Komunita Slovensko nebo okolí Ostravy

Bude letos sraz v Ostravě? @Míra tu někde psal, že něco chystá, ale zatím jsem nic neobjevil.
A dal by se topic přejmenovat na Moravskoslezký kraj? A mohla by se tu hlásit početná skupina :)
Nebo raději založit novou skupinu?
 
Já bych se také hlásil do skupiny Moravskoslezského kraje a na nějaký ten srázek bych tady v okolí bych dojel. Mám dost málo času tak na větší srazy se jen tak nedostanu, ale kdyby to bylo někdy v sobotu či neděli odpoledne a nebyl bych na cestách tak se rád zastavím :)
 
Hoj, nějaké setkání/pokec Ostrava a okolí? Vídávám dost klaňáckých aut po Ostravě, ale skoro nikoho neznám osobně. @Míra už jednou něco podobného organizoval, ale teď je si myslím zase o něco více příznivců japonek.
 
Byl bych pro rád potkám někoho z okolí kdo by byl ochotný prohodit pár slov a Nasdilet pár rad. Počítej se mnou
 
Back
Top