• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

Vitus

správce
Člen týmu
5 941
uvažujete o výměně koncovky/koncovek výfuku ? Zkusím nahodit trochu inspirace. Když jsem toto řešil na svojí GH, zvolil jsem koncovky UlterSport a ty samé pak zvolili i Doofer a Pjetro(chlapi, přidejte foto!). Jakou koncovku máte vy?
koncovky.jpg 17.12.13 15 18 22 (1).jpg




 
Poslední úprava:
Než jsem koupil CorkSport tak jsem nechal navařit koncovky Buzzer 07052014097.jpg 07052014094.jpg
 
Nemá někdo zvěst zda v nějakém vrakáči nemají díl od DPF po tlumiče pro duplex, chtěl bych předělat svoji na dvoj vejfuk
 
dost pochybuju, těch GH na vrakáčích je minimum .. neví @Moriarty ? Nevyplatilo by se koupit nový z druhovýroby ?
 
ten má to stejné jak já domnívám se, skusim se ho zítra na srazu optat. Chtěl jsem to spojit i s tím levím a předními mlhovkamy, ty nemá určitě.
 
Ta stránka nemá fotky, nebo to nefunguje jen mě. U jednoduché koncovky to nezobrazuje a u ostatních ano
 
Ta stránka nemá fotky, nebo to nefunguje jen mě. U jednoduché koncovky to nezobrazuje a u ostatních ano

Povodne stranky ultersport.cz niektore koncovky uz dlhodobo nezobrazuju. Riesil som to pred par mesiacmi s ich supportom, odkazali ma na ich nove stranky www.tuningshop.cz , ako aj uviedol Doofer.


 
Povodne stranky ultersport.cz niektore koncovky uz dlhodobo nezobrazuju. Riesil som to pred par mesiacmi s ich supportom, odkazali ma na ich nove stranky www.tuningshop.cz , ako aj uviedol Doofer.
Mazdar kamarádi, pěkné koncovky, asi napíšu ježíškovi. Jak jste sundali ty původní koncovky, koukal jsem na ně a jsou přibodované. A ty nové jsou přišroubované? Díky:)
 
@funker všem nám to dělali profíci, není to jen tak. Musí se odřezat staré koncovky, porovnat potrubí, aby nové koncovky mířily do výřezu a navařit nové koncovky
 
Aha, tak to zatím řešit nebudu. Až přijde čas...

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk
 
Back
Top