• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

Děkuji, objednám tedy 50 :). Krátké by to být nemělo, opravdu moc členů to měnilo (drive2.ru) a nemyslím, že tam bude problém. Když ano, tak se instalace vymyslí holt nějak jinak :D
 
Můžu se zeptat, jakože máš jiné barevné provedení zadních světel, namísto klasických "chromových"? Máš je temnější :)

Jinak koncovky nádherný, opravdu tomu sednout. Mě zítra přijdou také, jen nevím, kde a kdo mi je navaří :/
 
Můžu se zeptat, jakože máš jiné barevné provedení zadních světel, namísto klasických "chromových"? Máš je temnější :)

Jinak koncovky nádherný, opravdu tomu sednout. Mě zítra přijdou také, jen nevím, kde a kdo mi je navaří :/
Ahoj, díky za pochvalu :)

Jinak ty světla, ty myslíš takovýhle?

Mazda_6_GH_Porsche_Design_2.jpg

To je totiž GH po faceliftu, já mám ještě tu verzi z listopadu 2009 před faceliftem a ta má jiný (IMHO hezčí) zadní světla...

Jinak nevím odkud jsi, ale já můžu doporučit http://www.spei.cz/kontakty/autoservis-vinohradska tam mi ty výfuky dělali, šel jsem tam na doporučení od @Vitus , který taky má koncovky z tama a rozhodně spokojenost.
 
koncovky mám přímo z Ulteru, ale dělali je šikulové ve SPEI ,-) a SPOKOJENOST NEJVĚTŠÍ !
 
Jojo, já chtěl uplně rovné :). Bude ten zadek vypadat ještě sportovněji podle mého. Jsem trochu ujetý na dvojité koncovky :D
 
Prodal jsem RSovyho megana abych si za usetrene penize kupoval vyfuky na diesel za x desítek tisíc?? Ty jsi vtipalek. Proste jen chci, aby to vypadalo dobre, diesel zustane zvukem stale jen dieslem...
 
Poslední úprava:
Diky, taky si myslim ze to sestce sedne a hned vypada jeste sportovneji :). Ted uz si to jen vylestim a pak nahodim hotove fotky.
 
Back
Top