• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

cca 2000Kc montaz
vypadá to dobře, ale ta cena za práci :confused::eek: uříznout 2x lauf a nabodovat tam koncovku je otázka pár minut. teda aspon to mi tvrdil kámoš co dělal to samé u mýho auta. když jsem mu cpal prachy tak se usmál a řikal že za těch 15 min práce a dva spoje svářečkou nemůže chtít ani na pivo. ale zase to máš se zárukou na práci, tak můžeš v klidu spát :)
 
vypadá to dobře, ale ta cena za práci :confused::eek: uříznout 2x lauf a nabodovat tam koncovku je otázka pár minut. teda aspon to mi tvrdil kámoš co dělal to samé u mýho auta. když jsem mu cpal prachy tak se usmál a řikal že za těch 15 min práce a dva spoje svářečkou nemůže chtít ani na pivo. ale zase to máš se zárukou na práci, tak můžeš v klidu spát :)
Nerikam ze je to malo, ale mechanik me upozornoval, ze se budou muset vystredit aby v otvorech vypadaly dobre a to uz nevim, jak udelal, videl jsem uz jen hotovy vysledek. Jsem vubec rad, ze me vzali bez objednani a neposlali pryc.
 
pro upřesnění, někde jsme už výfuky na GH probírali:

double výfuk má dvoulitr a dvou a půl litr benzin, 1,8 nemá
u nafty má double jen nejsilnější verze
 
Po přečtení tohoto vlákna a podívání na mojí Magdě na zadek jsem se musel stydět. Takže týden o chlebu a másle .ne, , že bych na ně neměl, ale mám už prázdnou láhev v COčku a došel drát. a jdu do koncovek.:)
 
Svářečka v pohotovosti, ted už jen počkat až přijde balík s koncovkami. ;)
 
Back
Top