• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Konfigurátor autobaterií

Je zajimave, ze treba Vartu jde sehnat v obrovskym cenovym rozpetim rpo tentyz model...

Jednou jsem v rychlosti a v nouzi kupoval do Focusu Vartu Silver za neco kolem 4000,- s DPH, pak jsem ji videl na netu za 2300,-
 
No rozměrama by měla sedět ta exidka...uzka a hluboka. Zítra snad budu mít čas si ji vyzvednout
 
aktualizován/doplněn první příspěvek o konfigurátory dalších značek
 
Baterii jsem dal na nabíjení pomalým proudem, tak uvidíme. Byla tam jen 60 Ah, myslíte si, že to stačí? Nebo radši sáhnout po 70 Ah? Vejde do kastlíku?
Pro nalezení náhradní baterie pro můj vůz se mi osvědčil vyhledávač výrobce Exide: https://www.exide.com/eu/en/battery-finder/
Potom stačilo najít nejvýhodnějšího dodavatele. Od Raglu mi ji přivezli už druhý den. Padla na místo originální baterie Panasonic jak pr… na nočník, takže maximální spokojenost.
 
Zdravím pánové,
Co tu máte vyzkoušené za autobaterie, myslel jsem na Vartu,ale buď jsem se setkal s recenzi hodnocenou po několika měsících nebo varianta, že byla špatná od začátku, popřípadě krátká životnost. Ve hře by mohla být i Exide , Banner, Bosch, ale rád se dovím i vaše osobní zkušenosti :)
 
Ahoj,
po 9 letech my došla baterie( 128 tkm), zjistil jsem, že tam je originál od výroby, ale ten rozlitý čaj (čínské písmo nepřečtu), nevím jaký typ si mám pořídit. Předem díky za rady

edit Vitus: přesunuto, sloučeno
 
Poslední úprava moderátorem:

Ahoj,
díky za typ, ale jak ji mám přidržet má jiné rozměry(původní 170*190*260) a ta Banerka 173*225*306 na té délce to je dost. Jinak jsem koukal na 2 typy od Bosch S4 028(95Ah) a Varta Blue Dynamic 95Ah/12v/G7, nemá někdo s ni my zkušenost.
Koukal jsem na odkaz a cena je 4000 kč a ty dvě zmiňované 2500kč na stejném odkazu.
Díky za typy
 
Zima je přede dveřmi a mě nevyhnutelně čeká výměna baterie. V zimě mě sice nevykousla, ale dle měření je vhodné se ohlédnout po druhé.Našel jsem si Exide Premium 12V 61Ah 600A EA612 Má někdo zkušenost nebo jsou vhodnější varianty?
 
Poradíte mi někdo, co za autobaterii (parametry, značku, tad..) do motorizace 2.2 skyactiv-d, 129kw, rok 4/2015 (facelift). Díky za tipy...

edit Vitus: sloučeno do stávajícího tématu, jukni do konfigurátorů
 
Poslední úprava moderátorem:
Pro nalezení náhradní baterie pro můj vůz se mi osvědčil vyhledávač výrobce Exide: https://www.exide.com/eu/en/battery-finder/
Potom stačilo najít nejvýhodnějšího dodavatele. Od Raglu mi ji přivezli už druhý den. Padla na místo originální baterie Panasonic jak pr… na nočník, takže maximální spokojenost.

potřebujete vyměnit autobaterii a nevíte jakou? Zkuste:

KONFIGURÁTOR firmy VARTA
KONFIGURÁTOR firmy BANNER
KONFIGURÁTOR firmy EXIDE
KONFIGURÁTOR firmy YUASA
KONFIGURÁTOR firmy BOSCH
Zde uvedený odkaz na konfigurátor VARTA mi vrátil špatný výsledek. Lépe snad použít rovnou konfigurátor VARTA, který je pod informací o konkrétním výrobku na této stránce:
KONFIGURÁTOR firmy VARTA
 
Konfigurátor YUASA mi nenabízí osobní automobil ani Mazdu 3.
Na benzín by měla pasovat YUASA YBX7335 80Ah 780A, ale často je uvedeno, že je pouze pro Diesel?
 
Back
Top