• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Konfigurátor textilních/gumových koberců

Doofer

moderátor
Člen týmu
1 377
Poslední úprava moderátorem:
podle toho co si vybereš. Oba přední koberce s barevným lemováním a výšivkou jsou včetně dopravy a všeho za osm kil
 
podle toho co si vybereš. Oba přední koberce s barevným lemováním a výšivkou jsou včetně dopravy a všeho za osm kil
vypadá to dobře. nechám to tu chvilku viset, třeba přijde nějaká nabídka origo. pošli pak pls recenzi jak si spokojený. asi to pořeším potom stejně. dík
 
Chlapi to vypadá hodně dobře! Úplně jsem dostal chuť koupit si koberečky a musím se krotit, páč je nepotřebuju :D

PS: @Vitus dal bych to jako Sticky tohle téma, jakože konfigurátor koberečků
 
Najs. Uz mi psali z DPD, ze koberce prevzali k doruceni (dost fofr s tou vysivkou), tak snad pristi tyden nahodim foto a referenci :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tepichy.cz taky doporučuji. Tam dokonce umí "vyflockovat" tebou dodané loga. Takhle mám na koberečcích loga "Mazda 6" a "ZOOM-ZOOM" originálním písmem. Kupoval jsem je hned od nova (2008) a mám je doteď jen kobereček u řidiče se mi povedlo natrhnout při čištění jinak drží perfektně...
 
tak koberečky ve čtvrtek objednány a dnes = v pondělí dorazily i s výšivkou :) čumim jak puk. V igelitu vypadají pěkně, odpoledne je vybalím a nahodím foto
 
Kamo to je pecka, jdu do toho taky

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
Mám rovněž z autokoberce-online.cz a plná spokojenost. Dodány do 2 dnů. Mám ty nejdražší z toho silného veluru. Čistí se fakt špičkově, i hutný mokrý bordel zůstává na povrchu a lze ho velmi snadno odstranit prostým vyklepáním. Nejsou sice laciné, ale vypadají super a s ohledem na jejich sílu asi i pár let vydrží.
 
Nevíte někdo kde by se daly koupit gumové koberečky, klidně i originály, do MX5 ND? Na jednom odkazu mají sice něco označené jako MX5 ale fotka ukazuje 4 ks koberečku, takže tomu moc nevěřím.
 
Back
Top