• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Kopie keyless klíčku

Nahasapimapetilon

výkonný člen KLANu
161
Pánové, hlavně asi přímo z Mazdy potřebuju help. Jak už někteří víte, jsem opět plnohodnotným členem Mazdařů. Koupil jsem GH, ale pouze s jedním klíčkem. Když jsem přišel do Mazdy, řekli mi 5000 za klíč + litr práce. Přijde mi to vcelku velká investice. Hledal jsem a našel jsem varianta 1.
https://www.ebay.com/itm/Ignition-K...000337?hash=item41d0442211:g:Sz0AAOSwufpZxlg-
To je přesně ten klíč, který mám, ale je použitý. Moje otázka zní: Půjde ten klíč překonfigurovat na moje auto? případně jak, jestli někdo umí? (samo, že to zaplatím). V Mazdě mi tvrdí, že to nejde, ale mě se to nezdá. Spíš chtějí asi prodat nový klíč za bůra.
Nebo varianta 2. jestli mi bude fungovat klíček podobný z Aliexpresu - stejná frekvence, stejný vzhled jenom nemá tlačítko na alarm. (je mi jasné, že pak by klíček nedeaktivoval alarm)
https://www.aliexpress.com/item/ori...5f44-4fdd-8ce3-abd8daa53df0&priceBeautifyAB=0
A jestli to někdo umí spárovat s autem.
Tady...
Tak co mi povíte hlavy pomazané. :)
 
Tak ten klic, ktery je na ebay je Siemens a ja ten klic co mam mam taky Siemens ... ale koukam, ze na tehle typ co mam ja, je potreba diagnostika. Je to ten treti odkaz co jsi daval ... Umi to tady nekdo z klanu?
 
Tak ten klic, ktery je na ebay je Siemens a ja ten klic co mam mam taky Siemens ... ale koukam, ze na tehle typ co mam ja, je potreba diagnostika. Je to ten treti odkaz co jsi daval ... Umi to tady nekdo z klanu?
ForScanem bychom to měli zvládnout. Přes MS CAN bus. Zkus ten z Číny, já jsem objednal dva vystřelováky na dvojku, jeden s čipem, druhý bez, použiju ze stávajícího, co je v rozkladu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
ForScanem bychom to měli zvládnout. Přes MS CAN bus. Zkus ten z Číny, já jsem objednal dva vystřelováky na dvojku, jeden s čipem, druhý bez, použiju ze stávajícího, co je v rozkladu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Klicek co k autu mam je takovy. Bude fungovat ten z ciny, kdyz neni presne takovy. Ja jsem hledal i s alarmem, ale ten tam s elektronikou nemaji. Maji jen obal.2f94e896c9aa2f646b76a7d3497e6cec.jpga47f9bf727ce43046879bece7c3c25bb.jpg

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 
Na odkaze ebay máš presne čo potrebuješ, kľúč sa musí nakódovať cez diagnostiku, cez Forscan som to nikdy nerobil, treba generovať kódy z portálu, ale malo by to ísť aj cez F100. Z Číny by som nebral.
 
Súhlasím, lenže v tomto prípade nejde immo kódovať otváraním dverí. Immo sa kóduje súbežne s diaľkačom cez patscode. Potom funguje ako má.
Tvoj kľúč je úplne niečo iné.
 
Čína IMO není problém pokud je to stejný systém, CMI ID, a pokud je i s čipem na imobilizér, kód z portálu není problém taky. Jedině počkej, až si nakóduju ty svoje, mají přijít tak do 14 dnů.
Já jsem bral https://www.aliexpress.com/item/QCO...KE126-01-for-2-M2-Demio-3-M3/32834302461.html protože potřebuju Mitsubishi, jeden bez čipu na imobilizér, druhý s.
Vzhľadom k tomu, že niekoľko aut už mám za sebou, môžem konštatovať, že tvoj kľúč, ktorý si objednal je niečo úplne iné
 
Samozřejmě, to jsem snad nijak nerozporoval. Nevím, koho by mohlo napadnout, že jsou snad stejné.
 
Rozpor nie, písal som na upresnenie. Hlavná pointa bola, že v jeho prípade radšej použitý origo ako náhradu made in china s neistým výsledkom. Pre seba si objednal immo 40 bit alebo 80 ?
 
Takže jestli to chápu správně, lepší bude koupit již použitý klíč z ebay a počkat, jak se to shrekovi povede nakodovat a kdyz tak nakodujem i ten z ebay. Je to presne ten typ co mam a co potrebuju ...
 
Takže jestli to chápu správně, lepší bude koupit již použitý klíč z ebay a počkat, jak se to shrekovi povede nakodovat a kdyz tak nakodujem i ten z ebay. Je to presne ten typ co mam a co potrebuju ...
Áno, radšej origo, ale sám ho nenakóduješ bez potrebnej výbavy
 
Ten kľúč zohnať v slušnej cene je dosť problém, takže ja by som ho bral. Ak si urobíš výlet na SK, nakódujem ho
 
Zdravím,

také se přidám s dotazem - tentokrát ohledně 6MPS. Po koupi mám pouze jeden klíček, ale v ŘJ vidím Forscanem nakonfigurované 3 klíče.
Tím nastávají 3 dotazy:
- čím lze z ŘJ odstranit staré klíče, které fyzicky nemám? Forscan?
- předpokládám správně, že na 6MPS by měl pasovat klíček z ALI z odkazu od shr3k?
- jak lze nakonfigurovat imo v autě pro nový klíček s imo?

Díky za odpovědi
Michal
 
Back
Top