1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Koupím Mazda 3

Diskuzi v 'Koupím' zahájil Aidam, 8. 12. 2017.

1. Aidam

Aidam nový člen

2
    1
    3
    Ahoj, koupím Mazdu 3 II. řadu (od 2011) nejlépe benzín 1.6

Cena do 180 000 kč
    Nájezd ideálně do 130 000 km

Díky za případné nabídky :)

2. Aleš Volek

Aleš Volek nový člen

8
    3
    3
    Zdravim,

pred dvema mesici jsem si zajel s manzelkou pro M3 BL (II. řadu), rok výroby 2010, 2.0 benzin, automat, vybava TX, sedan do Auto Swoboda pobliz Traunsee v Rakousku. Je to pravda trochu z ruky, ale cesta se vyplatila - byl to pekny vylet k jezeru a privezli jsme si krasne auto.. Najeto 96tis, stav vyborny, cenovka 7000€. Jednani prodejce na vysoke urovni, velmi ochotni a sdilni. Je to salon pro Mazdu, Mercedes a Suzuki, tyto auta jsou vetsionou od nich a vraceji se jim na protiucet. Takze 100% puvod a 100% servis u nich.

Jako priklad jejich velmi dobreho chovani uvedu, ze kdyz uz jsme byli dohodnuti, smlouva podpsana tak si prodejce jeste vzpomel, ze by na skladu mohly byt letni gumy od puvodniho majitele. Zavolal do skladu, za chvili prisel technik, ze je nasel a ze uz je mame v aute. Pekne jsem podekoval a kdyz jsem pak prisel do auta, vidim krasne origo 17" Mazda disky s temer nejetyma letnakama. Hold jiny kraj, jiny mrav..

Nejakou dobu jsem predtim hledal po ceskych bazarech a uz jsem nekolikrat malem kupoval.. Po teto dobre zkusenosti ale nakup v CR mimo overeny zdroj never more.
    aktualne vidim v jejich nabidce tento vuz:
    http://autoshop4.edentity.biz/Wrapp...01A&page=list#/vehicle/de-AT/75B6C01A/2729019

BTW: s prevoznima znackama, pojistenim atd ochotne poradi, nikde zadny problem. Pripadne muzu poradit ja.

3. Tyger

Tyger výkonný člen KLANu

151
    50
    28
    V tom Rakouskou špatná výbava,a dražší než dotyčný chtěl.pokud chceš r 11 tak si myslím že nekoupíš do 180 dobrý kus.snad s více km

Sdílet tuto stránku