• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Kova s.r.o., Badín, Slovensko

S

Szopi

host
Dňa 01.06.2017 absolvujem prvú prehliadku so svojim Buddym v tomto servise. Ak niekto z SK má skúsenosti, môže ma upozorniť na čo si dať pozor v servise a na čo pri prehliadke. Predbežná cena bola telefonicky dohodnutá na 160€.

Ďakujem ;)
 
Všetko, čo v rámci 1 garančky vykonajú. Predpokladám, že výmena oleja, kontrola častí podvozku atď. Neviem, čo všetko budú robiť?!
 
Mas to napsane v manualu, vetsinou se nic jineho standardne nedela, pokud si nereknes. Takze pokud koukam dobre, venuje se tomu stranka 6-4 ve Tvem manualu a bude se menit olej a jeho filtr. A par veci se zkontroluje.
 
Ok, to je 160€ cena v pohode??? Peľový filter nemenia?
 
Všetko, čo v rámci 1 garančky vykonajú. Predpokladám, že výmena oleja, kontrola častí podvozku atď. Neviem, čo všetko budú robiť?!
Já podstoupil v pátek první garančku CX-3 v Autolaros Ostrava.V mém případě bylo provedeno toto.Výměna motorového oleje+ol.filtr+těsnění vypouštěcího šroubu, vyčištění brzd, sražení hran brzdových kotoučů, geometrie kol, prohlídka karoserie, výměna filtru klimatizace.Doba úkonu 4hodiny.Cena 6271kč. vč.dph.
 
Ten se meni az pri druhe. Ale ja si ho teda nechal vymenit rovnou, beztak vypadal hrozne.
Ja tie pelove filtre menim kazdy rok a niekedy mam dojem, ze by to potrebovalo menit obcas aj 2x rocne.

Já podstoupil v pátek první garančku CX-3 v Autolaros Ostrava.V mém případě bylo provedeno toto.Výměna motorového oleje+ol.filtr+těsnění vypouštěcího šroubu, vyčištění brzd, sražení hran brzdových kotoučů, geometrie kol, prohlídka karoserie, výměna filtru klimatizace.Doba úkonu 4hodiny.Cena 6271kč. vč.dph.
To je po prepocte cca 230 € .... faktury sa v Autolaros uz naucili pisat :eek:
Spominam, ako mne nauctovali za 1ks hlinikoveho tesnenia vypustacieho sroubu 2 € !!!!
tak som pri najblizsej navsteve prijimaciemu technikovy vysypal na stol 20 ks medenych podloziek - za cenu 2,3 € nech rozdava zadarmo
aj tak sa mi snazil nauctovat svoju podlozku a akysi cistiaci spray z 3,5 € , ktorym vraj cistili motor po vymene oleja :mad:

Ok, to je 160€ cena v pohode??? Peľový filter nemenia?
Ak kupis vsetko to co Ti budu menit v servise, dostanu Ta (pokusia sa) aj na 200 € +- 10%
S nakupom veci na internete, by si mohol usetrit pomerne dost eura
 
Dňa 01.06.2017 absolvovaná prvá prehliadka po roku používania. Cena 184,75€ (153,96€ bez DPH).
V rámci prehliadky menili: - olej 71,40€
- olejový filter 12,28€
- peľový filter 20,54€
- podložka pod vypúšťaciu skrutku 1,6€
- spotrebák 1,43€
A kontrolovali: - súprava na opr. pneu.
- park. brzda
- lak karosérie
- batéria
- brzd. trubky, hadice a spoje
- súst. vstrek. paliva
- spodok karosérie
- pneu. (dezén + tlak)
- brzd. platničky
- reset palubného počítača
Cena prác: - likvidácia oleja a filtrov 2,5€
- servisná prehliadka 25,26€
- prehliadka karosérie 12,63€ (nebolo vykonané v rámci servisky?!) :confused:
- výmena peľového filtra 6,32€ (neviem, ale otvoriť kastlík a vymeniť filter za takú cenu?!) :confused:
Celkom som spokojný, až na cenu za filter peľový a jeho výmenu, spolu 26,86€. Nabudúce si to kúpim sám a aj vymením!!!
 
- prehliadka karosérie 12,63€ (nebolo vykonané v rámci servisky?!) :confused:
To je separatni ukon, ktery sam o sobe zarucuje udrzeni zaruky na karoserii. Musi se delat aspon jednou za rok. Pokud Ti intervaly vychazeji tak, ze jezdis na servisni prohlidky az po roce (a ne po 20k km), tak Ti to aspon vychazi dobre. Ja, kdyz najedu 30k km za rok, tak to musim resit zvlast (a nebo platit za kontrolu karoserie casteji).
 
Back
Top