• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Křídlo, spoiler, odtrhová hrana, tuning

vím, že je to trochu off topic, ale když už mluvíme o tom křídle, jaký máte názor na tohle?

_vyr_10655RDHFU03-63_2.jpg

Hnusný? Hezký?
 
Za mě OK,ale daleko víc se mi líbilo to co dával @Vlastik
I když já nemám co říkat na ten můj tuzing :bag:
 
já si právě nejsem jistej co si o tom myslet, to co dával Vlastík mi taky přijde takový víc ve stylu GH, to druhý je zase takový "cool" :D
 
Tak jsem nám vytvořil nové téma ;)
vím, že je to trochu off topic, ale když už mluvíme o tom křídle, jaký máte názor na tohle?

Hnusný? Hezký?

Za mě rozhodně NE! Kazí to celý ráz auta..

Když už křídlo, tak doporučuji spolu s odtokovou hranou.. :p Viď Robine :D
Taková provokace! :D Krásný prostě ;) Už se těším až sem budu dávat fotku odtrhovky a nebudu muset slintat nad cizíma :D :)
 
Mno asi jsem taky spíš nakloněn kombu odtrhová hrana + křídlo, viz co posílal Vlastik, budu nad tím přemýšlet :)
 
Funkčnost zrovna u tohoto případu asi ne, ale všeobecně o detailech na autě. Třeba kde je jen nějaký náběh navíc, tak lepší aerodynamika,menší hluk.
I když třeba u tehle hrany když se porovná auto i bez hrany za deště, může být zadek méně špinavý. Třeba.
 
Kdybych kupoval křídlo, tak tam tu hranu už nechám. Jinak bych řešil jen křídlo.
 
Back
Top