1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Kúpim 17 disky.

Diskuzi v 'Koupím' zahájil Kubík, 8. 2. 2018.

1. Kubík

Kubík nový člen

17
    7
    3
    Kúpim disky o rozmere 7Jx17, 5x114.3,teda každé originálne disky. Na design-e mi nezáleží. Disky musia byť v dobrom stave (nelúpať sa, žiadna hrdza).

2. zdenda

zdenda nový člen

5
    0
    1
    Mám orig.alu kola na Mazdu 6. 5x114.3-R17. s letními pneu 215 50 17. Hledám na Mazdu 6. 5x114.3 7.5J R18.

Přiložené soubory:

3. Kubík

Kubík nový člen

17
    7
    3
    AHoj, mozes mi poslat viac foto diskov? Ci sa nelúpu alebo nemaju vacsie poskodenia. Disky R18 nemam na predaj.

4. zdenda

zdenda nový člen

5
    0
    1
    Posílám foto.

Přiložené soubory:

5. MildaMPS

MildaMPS rodinný člen KLANu

589
    373
    63
    Budu prodávat tyto, bez pneu. Dvě mají nějaké větší oděrky, lak se myslím nikde neloupal.

6. Pepajosef

Pepajosef člen KLANu

75
    21
    8
    kolik za ne budes chtit?

Sdílet tuto stránku