• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Květnový sraz - Prague Unit / neděle 14.5.2017 16:30 / OC Chodov

Přijedeš na pokec?


  • Celkem voličů
    15

Natural

správce
Člen týmu
5 203
Tak tu máme další měsíc a s ním další pravidelný sraz, abychom se opět mohli sejít a povykládat a ukázat si co je nového ;)

Základní info:
Datum: neděle 14.5.2017
Čas: 16:30
Místo srazu
: OC Chodov - Střecha - https://www.google.cz/maps/place/Ce...f039cb6c612bafe!8m2!3d50.0319171!4d14.4905253
GPS: 50.031668, 14.491444

Hlavní záměr akce, je stejný jako vždy. Sejít se, pořádně pokecat a probrat všechno možné i nemožné :)
Jakmile dostaneme chuť na něco dobrého (nebo když se nám už nebude na parkovišti líbit), tak se přesuneme jako vždy do OC za občerstvením ;)

A také je to vhodná možnost, k předání již objednaných klanových věcí ;)
MazdaKLANí podložky pod RZ
Propisky MazdaKlan.cz

Budeme se na všechny klaňačky a klaňáky moc těšit ;)
Kdo si nenechá setkání ujít? Bude určitě o zábavu postaráno, jako vždy :)

Mazdár
 
Dobrý termín,dobrý čas,jasně že dorazim,snad se trefim na střechu na poprvé:DMožná tam i potkám @shr3k a něco mi možná vylepší na CX3;)
 
Dobrý termín,dobrý čas,jasně že dorazim,snad se trefim na střechu na poprvé:DMožná tam i potkám @shr3k a něco mi možná vylepší na CX3;)
Uvidím jak to stihneme, budeme přes víkend na Moravě a nevím, jestli se vrátíme už v sobotu nebo až v neděli.
 
A budu mít povolen vjezd i s nenamontovanými klaními rámečky RZ? Čímž jsem chtěla jen "NENÁPADNĚ" naznačit, že by @Natural ovi mohl úplně omylem spadnout do ledkovýho pytlíčku nějaký šikovný šroubovák :rolleyes:
 
Vezmu je pro jistotu sebou

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
 
A budu mít povolen vjezd i s nenamontovanými klaními rámečky RZ? Čímž jsem chtěla jen "NENÁPADNĚ" naznačit, že by @Natural ovi mohl úplně omylem spadnout do ledkovýho pytlíčku nějaký šikovný šroubovák :rolleyes:

Určitě se najde nějaký dobromil, který ti to namontuje ;)
 
Jo jo. Jdu znova opláchnout auto po včerejším dešti. Snad nebude po cestě znova pršet.
 
Back
Top