• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Laser Game - Moravia Unit / sobota 18.3.2017 15:00 / Prostějov

Přijedeš si zahrát Laser Game?


  • Celkem voličů
    9
  • Anketa uzavřena .
Světe div se, Butchi nemaká, takže se mnou počítejte :)

Ale jen pokec a hospoda. Mám toho teď nad hlavu, tak si chci sednout :D
 
Světe div se, Butchi nemaká, takže se mnou počítejte :)

Ale jen pokec a hospoda. Mám toho teď nad hlavu, tak si chci sednout :D

Jasná věc, doraž a ještě aby ne, když to máš kousek. ;)
Pokud nebudeš mít odvoz, tak předpokládám že si vzorek prostějovskýho piva odvezeš s sebou. :)
 
Podívej přijedu sám a navíc defacto nepiju, takže u mě džusík....:angelic::D
 
Vypadá to opravdu na kvalitní sešlost. :)
Teď aby jste všeci opravdu přijeli. :D
 
To by bylo, abych se nezúčastnil, když už to mám tak blízko :) Značím si do pomyslnýho diáře.
S Kolibou taky souhlasím – zatím jsem tam byl jednou, ale dojem dobrej. Jen zůstanu u nealka.
Pivo nepiju a navíc rád řídím (alespoň od doby, co mám Šestku) :D
 
Tak jsem to zatím tak cca. spočítal a řekněme, pokud budu počítat i ty co říkají že možná, tak je to 13 lidí.
A prosím, pokud je někdo kdo ví že přijede ještě s někým a nenapsal to, tak prosím napište jestli přijedete ve 2 nebo více lidech, mimo jiné je to mířeno na ty kdo nenapsal že přijede ve více lidech.
Je to z důvodu že budu objednávat stůl a abych neobjednal např. 2 větší stoly a my nezaplnili ani 1 třeba.
Děkuji všem. :)
 
Tak hlásím, že máme zarezervovány 2 hry. Po předchozích zkušenostech bych řekl, že je to tak akorát a na další hry navíc už nebude ani pomyšlení :happy: :)
Budu se těšit v sobotu 18.3. v 15:00 na viděnou ;)
Mazdár
 
Uplne bych zapomel, stul v restauraci je rezervovany na 17:00 pocital jsem to do 15 lidi. ;)
 
Back
Top