• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Laser Game - Moravia Unit / sobota 18.3.2017 15:00 / Prostějov

Přijedeš si zahrát Laser Game?


  • Celkem voličů
    9
  • Anketa uzavřena .
Pokud se chceš projet, vem to přes Senici, jak říká djn3o, pokud chceš pohodlnou trasu, tak tvá je od Litovle až do Prostějova po dálnici, kde je dnes klid, ale je zbytečně dlouhá...
Já pojedu zadem, přes Slatěnice...

A jinak tu prší a prší...
 
No já jedu záměrně takto, zaprvé chci se stavit do Globusu a za druhé nemám dálniční známku a dálnic mám dost za celý týden :D
 
V Prostějově bylo kolem 11 hodiny krásně, dokonce svítilo sluníčko a teď se to zase zatáhlo a trošku poprchává. A když už nemůžu mít umytý auto, tak jsem byl aspoň přezout na letní papuče. :)
Konečně ty kola vypadají k světu, né jak ty škaredý zimní liťáky.
 
Vedle tebe se budou moje super zimní plecháče vyjímat :D K "dokonalosti" už jim chybí akorát přírodní plechová barva. Teď jsou aspoň černý. Než letní nasadím, musím dořešit zápis do TP, což je skutečně oříšek.
 
Jsem tu parkuju po levé straně arény místa dost.


Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
 
Díky všem za účast, opět to byla myslím si super sešlost, překvapilo mě kolik lidí opravdu dojelo.
Laser Game, prvotní zkušenost, myslím si že taky dobrá zábava, po 15 minutách toho má opravdu člověk plný kecky, obzvlášť ten Deathmatch mode.
 
Tak chytač blesků a objekt největšího zájmu je také velice spokojený. :D Fakt super akce moc jsem se pobavila. Naví jsem ráda, že přijelo tolik lidi a Mazdiček, super to jsem ani nečekala. Dodáme fotečky z parkoviště arény a hospůdky. Doufám, ze Vám na Kolibě chutnalo a pivečko kdo si odvezl domů bude také koštovat dobře. ;)
 
Pecka akce, jako vždy! ;) Moc rád jsem všechny viděl a nové tváře poznal. Už teď se těším na další setkání :)

Komu uvízla nějaká fotodokumentace na mobilu či foťáku, tak s ní hurá do GALERIE

Mimochodem akční fotky po hrách se nacházejí na FB Laser Aréna Prostějov, konkrétně ZDE a ZDE

Doufám, že si všichni přišli na své a sobotní odpoledne jsme si všichni užili na maximum ;)
Těším se na viděnou zase příště
Mazdár :troll:
 
Pěkná akce náramně jsem si to užil i když mé střelecké umění bylo trysktní:).Pár fotek jsem dal do GALERIE.
 
A doufám, že těm co si odvezli pivečko domů na košt bude chutnat. :)
A určitě napište jaký jste si odvezli a jaká je spokojenost.
 
Příkládám výsledkové scóre po 1.hře (Deathmatch - všichni proti všem).
Nikdy jsem nehrál, takže spokojenost se 2.místem. :D
https://www.mazdaklan.cz/media/deathmatchscore.2311/

Mimochodem, teď ráno jsem si všiml jaký mám modřiny od té vesty. :D
Takže střely jsou sice bezbolestný, ale o vestě už se to 2x říct nedá. :D
 
Poslední úprava:
Ja jsem také spokojená s výsledky. :D Hlavně s titulem chytač blesků. :D No jo taky mam modřiny na rukách od vesty, ale to se do dalšího srazu zahojí. :D
 
I já děkuji za opět prima setkání a super střílečku :) Nečekala jsem tak hojný počet, takže SUPER akce! Modřiny máme taky, ty k boji patří :) Pivečko jsem neměla možnost na místě ochutnat, ale vzala jsem domů 2 vzorky, které dnes koštnem s přáteli ;)
Moc díky za ukázku nové M3 po faceliftu, některé nové prvky jsou na ní luxusní, jiné zase méně...I tak nám kočka zkrásněla :)
Ještě jednou organizátorům velké DÍK za vydařenou akcičku a zase někdy naviděnou ;):)
 
Tak jak začít, bylo to odpoledne s večerem se spoustou poprvé. Poprvé na srazu, kde jsem poprvé potkal dle mého a ne jen mého dost lidí. Ale ne jen tak obyčejných lidí, super mazda lidiček. Další poprvé laser game, kde jsme si myslím užili dost zábavy. Hned u tutoho bylo další poprvé a to bylo první místo a následně další poprvé v podání našeho náhodně vybraného týmu zelených kde jsme vyhráli děkuji a sláva zelenejm a čest modrejm byli jste dobří soupeři. Další poprvé následovalo v krásné restauraci Koliba, kde přibylo pár dalších lidí. Následovala cesta domu ale ještě před odjezdem díky panu @Natural. Dárečky v podobě propisek trička, vosku a ledek takže to by bylo dost posledních poprvé. Děkuji všem zúčastněným za výborné odpoledne a tím bych to už asi ukončil na viděnou zase někde příště Dan
 
Super setkání super lidi, jestli jsem dobře počítal a nikdo další se nepřidal tak 13 aut,což je velmi slušné.
Robinovi diky za led do kufru. :)
 
Back
Top