• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé LaserGame - Moravia Unit - sobota 12.3.2016 - Olomouc - 14:00

Přijedeš si zahrát lasergame?


  • Celkem voličů
    7
Tak bych to viděl na rezervaci 14:00 a druhé kolo na 14:40 . Myslím že by to mohlo stačit ;)
Ceník zde: http://laserarenaolomouc.cz/?ref=cenik

Takže zase sraz 13:45 před vchodem do garáží, ať stihnem zaujmout pozice :) -> Street view
Na motokárách se nám podařilo v pohodě zaparkovat venku. Popřípadě možnost parkingu v garážích.

Jinak pojedu 13:00 z Vyškova jako vždy od Agip, tak kdyžtak dejte vědět, kdo by měl stejnou cestu, ať můžeme jet spolu :)

Samozřejmě ostatní směry hoďte klidně taky echo :)

Už se moc těším na všechny!
Mazdáár
 
Já, já, já bych dala sraz už asi 13:30. Pokud rezervaci máme na 14:00. Jde o to, že tady je to přesně na čas a jelikož známe svý lidi, tak nebudeme parkovat jako normální lidi, natož abychom šli jako normální lidi nahoru. A než se převlečeme, pokecáme, tak mezitím Leo vyhraje 4x Oskara. :D Víte jak to dopadlo posledně na motokárách ... :D
A zkuste to popřít :D
Haw, domluvila jsem :D
 
Já, já, já bych dala sraz už asi 13:30. Pokud rezervaci máme na 14:00. Jde o to, že tady je to přesně na čas a jelikož známe svý lidi, tak nebudeme parkovat jako normální lidi, natož abychom šli jako normální lidi nahoru. A než se převlečeme, pokecáme, tak mezitím Leo vyhraje 4x Oskara. :D Víte jak to dopadlo posledně na motokárách ... :D
A zkuste to popřít :D
Haw, domluvila jsem :D
No hlavně jestli budeš zase zastavovat výtah v každém patře jako minule :D
 
@LadyDoubleEl no tak v tvým případě, abys vyjela už v pátek abys dorazila na čas, pokud nepojedeš přes Vyškov :D :D

Já bych řekl 13:45 cajk. Stejně jsme byli všichni na motokárách vzorně s předstihem na místě a i přes naše silné vykecávání jsme byli na 14h připraveni. To že jsme měli ještě čas na další kecání, páč nebyla připravena trať byl bonus :)
Jo a třeba už půjde ve výtahu světlo :D
 
Na výtahové akci jsem se účastnil na střídačku s @LadyDoubleEl , se přiznávám, ale nerozumím co máš furt za problém s parkováním. Jinak jak už jsem předesílal @Natural užijte si to tam, já se nebudu účastnit, tou dobou budu na cestě z Palkovic. Alfa na tom není zrovna nejlépe.

Re: Tak oprava, z Pavlic ne Palkovic, ono je to taky od P :D akorát trochu někde jinde
 
Poslední úprava:
Jasná věc, tak ať seš už příště v pohodě pojízdnej a máš po problémech ;)
 
@Natural .. nooo, Ty vzládneš asi všechno, ale za 1) nebude to pohodlné a za 2) budeš spocenej, fuj:D

Takže já být Tebou vezmu si nějaké nejlépe tmavé kraťasyRadši vezmu jedny do zásoby, kdyby náhodou
 
Poslední úprava:
Oukeej beru nějaké dark kraťásky :D Jestli budeš mít ty náhradní hezčí nebo tmavější, tak si je zamlouvám já :D :D
 
Peckááá! :D Díky moc všem za parádní odpoledne. Zase se potvrdilo, že jsme super banda a už teď se těším na další setkání! :happy:

Jinak mě fakt regulérně bolej nohy a mám nějak vyřvanej hlas :D :D

GALERKA je založena, tak se vším kompromitujícím materiálem tam :smuggrin:

Mazdááár
 
Slabé hlášení generále, nikde jsem se nedověděl kolik postřelených (nebo potrefených), zda všeci přežili a další pikantnosti. Našince vždy potěší neštěstí a utrpení druhých.
Mazdár
 
Bandoooo, díky za opět krásně strávené odpoledne !! :)
Naprostá párada, co se týče všeho ! Ať už toho, že jsem konečně trefila (s malým zaváháním, ale trefila), nebo toho, že Natural umí řvát jak holka :D:D a nebo toho, že... ne, jsme prostě úžasní !! :)
Jinak doufám, že všichni jste v pořádku, až na kluky, co bolí nožičky :D
A musím vymyslet nějakou aktivitu, kde mě nezramujete. Na motokárách to byl Peta, na LG převzal štafetu Natural. :smuggrin:
Díky, díky, díky !!!! Jinak fotky v galerce teda :happy:
 
Na vědomost se všem dává, že všichni přežili :p. Až na pár modřin, propocených triček, vyřvaných hlasivek jsme to všichni zvládli:D
A máme tady výsledkovou listinu:

Tým červených "soul RED" :D ve složení: @anda22 , @LadyDoubleEl a @thomzw :D:D
Tým modrých ve složení: @Petapr, @Natural a @Rakkin :D:D

Score: RED 9150 bodů, modří 7050 bodů. Červení vyhráli s výrazným rozdílem, takže příště víc potrénovat a bereme odvetu :D:p

Na jednotlivce:
1. místo: @Petapr 3600 bodů
2. místo: @anda22 3550 bodů
3. místo: @thomzw 3300 bodů
4. místo: @Natural 2950 bodů
5. místo: @LadyDoubleEl 2300 bodů
6. místo: @Rakkin 500 bodů

Při další hře, která byla zcela po tmě už to bylo těžší, zde je pořadí jednotlivců:
1. místo: @Rakkin 3350 bodů
2. místo: @Petapr 2950 bodů
3. místo: @anda22 2050 bodů
4. místo: @LadyDoubleEl 1900 bodů
5. místo: @Natural 1800 bodů
6. místo: @thomzw 1500 bodů

Všem moc gratuluji za super výsledky a za prima strávené odpoledne, bylo to fakt SUPER! :D:DRáda někdy zopakuji. Fotky nahraji posléze..
 
Back
Top