• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Listopadový sraz - Moravia Unit / sobota 25.11.2017 14:00 / Buchlov

Přijedeš se ukázat?


  • Celkem voličů
    20
Ahoj, tak jak to vypadá? Dnes jsem předal auto servisu a v sobotu na 12:00 bych ho měl mít nachystané, takže jedu rovnou na sraz...¨
Kluci od Ostravy jedou?
 
Je to sice dál, ale o to horší cesta...

No tak kdyby se jelo po dálnici, můžeme to pobrat na ÖMV v Žešově
 
Tak bohužel nejedu... právě volali ze servisu, že auto je na tom mnohem hůř, než se zdálo a do konce příštího týdne se nesvezu...
Doufal jsem že dám alespoň tento poslední sraz, ale opět se to po*ralo... shit

Užíjte sraz kluci ;)
 
Jáj to je škodaa, nevadí tak příští sezóna určitě klapne na srazování lépe @Butchi ;)


Jak ostatní, zítra se tedy těším na viděnou :)
 
Tak skoleni ridicu vypada letos nejak zdlouhave. Tak snad se za vama stihnu dostat jeste za svetla. :confused:
 
Tak já nedojedu, mám smrtelně nemocnou polovičku :D ( rýmečka, kašlík) tak si hraju na pečovatelku, tak si užijte sraz a snad příště ;)
 
Trhla jsem se z oslavy a možná to stihnu aspoň na otočku, pokud vydržíte aspoň do 16h. Cestou jsem potkala @TomT
 
Parádní srázek, díky všem co přijeli za perfektní pohodovou akci. Jsme prostě super banda a už teď se těším na další akce ;)
Mazdár :troll:
 
Back
Top