• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Litá kola 17-18-19

Diky chlapi, budu na ne myslet. Mam to sice trochu z ruky z Prahy.....
 
Diky chlapi, budu na ne myslet. Mam to sice trochu z ruky z Prahy.....
Ano je to sice druhy kout republiky ale posilaji i do Prahy :D Dokonce i do Žiliny :D Ne beze srandy,na spoustu ukonu uz jsem tam byl a spokojenost.A pres pneu a alu vi co delaji ;)
 
Bohuzel musim koupit novy rafky na leto...

co rikate na Superturisma GT v 17ce?

7.5X17 ET50 5X114.3 75, partnumber: W0168125079.

74RevModsOZ.jpg
 
Ja jsem s rozmerem 225/55/17 naprosto spokojenej.. nejenom, ze posledni cislo odpovida delce myho pindoura ;) ale predevsim to docela pekne tlumi narazy ze "silnice".

Bydlet nekde na rozhrani DE, BE a NL tak dam i devatenacku.. ale ne u nas.

Nicmene souhlas s tim, ze to vypada hur.
 
Me ceka koupe novych kol na leto pristiho roku ale jdu do osmnactek...Celkem necitim rozdil,mozna minimalni kdyz mam zimni 16" a pak prehazuju na letni 18" .
 
Ano je to sice druhy kout republiky ale posilaji i do Prahy :D Dokonce i do Žiliny :D Ne beze srandy,na spoustu ukonu uz jsem tam byl a spokojenost.A pres pneu a alu vi co delaji ;)

tak jsem poptal OK pneu i další eshop a uvidím s čím přijdou ....
 
jelikož se blíží jaro, začínám se poohlížet po discích na letní provoz. Už dávno mám vybrané Tomason TN 16 Hyperblack, teď už jen zbývá vybrat vhodného prodejce. Někdo nějaké nápady či návrhy? https://alu-kola.heureka.cz/tomason-tn16-8_5x19-5x114_3-et40/ Díky :)

Podívej to vubec nejsou hnusny rafky! to jsou pekny rafky...akorat u 17ky nevidim spravny ET na nas...

Staci nechat dopsat za nejaky poplatek.Ty kola co budu kupovat taky budu muset nachat zapsat do TP.

no predstava, ze vysvetluju nekdy v noci a za deste rakouskymu oficirovi, ze "diese reifen sind all-OK, hier is die technishe papier du blaue sau" :cool: ... asi by mne zavreli za vazne trestne ciny ...
 
Poslední úprava moderátorem:
Tomason TN 16 viz výše ,-)
jsou nádherný, proto si je kupuju asi ne :D 17tky jsou hnusný, ber 19

ne diky, jsem vyklepanej z runflatu uz dostatecne.. tvrď kládu, ne gumy :p Horsi vzhled mensich elektronu dohanim krasou ridice...

koukam na ty tomasony.. nevidim 7,5x19 ET50 114,3 x 5...

vidim jen:
8,5 5x114,3 ET40 shop_availability_green.png
 
Poslední úprava moderátorem:
koukam ze maji i 7,5Jx17, ale ET47.

njn... tak bud origo + prestrikat, nebo ty Superturisma GT od O.Z. co je vyrabej uz asi 20 let a je to na nich ponekud videt :cool:

upravam TP bych se rad vyhnul.
 
ty OK pneu z Hlucina vypadaji fajn, pan mi dal slevu (maji novy cenik) + jsem vycmuchal ty Superturisma GT 17" ve SLOVINSKU za 4100,- vc. VAT.

Dam vedet jestli to dopadne a co doprava.. to je mmch super cena :cool:
 
Back
Top