• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Loketní opěrka / zástěrky - varianty, náhrada

Marek_

člen KLANu
64
Ahoj kolegové - majitelé CX-3. Rád bych se tu zeptal na dvě věci.

1) Má někdo nainstalované zástěrky na své CX-3? Zajímaly by mě fotky, jak to vypadá.

2) Dostal tu už někdo loketní opěrku nebo jsem CB Auto popotahován za nos již druhý měsíc, že loketní opěrky nejsou ani v centrálním skladu v Rakousku?

Edit Natural: Upraven název tématu
 
Poslední úprava moderátorem:
mně řekli, že opěrka ještě není, protože chybí homologace. Koupil jsem originální na německém ebay, prodejce byla prodejna Mazda v Dortmundu. Cena 165 Euro (4450,-Kč), poštovné v německu zdarma. Teď koukám a už je tam jen jedna origo za 180euro a neorigo za 94euro.

http://www.ebay.de/itm/Mazda-CX-3-o...788501?hash=item3d0fb90415:g:bZ0AAOSwTapV6GMY

http://www.ebay.de/itm/ARMSTER-2-Premium-Mittelarmlehne-Einbau-der-Armlehne-mit-Video-/251267695956?fits=Make:Mazda|Model:CX-3&hash=item3a80b8c554:g:AzsAAOSw9r1V8UnP


zástěrky mají taky,

přední
http://www.ebay.de/itm/Mazda-CX-3-S...177255?hash=item5428d31de7:g:daMAAOSw~OdVcF5t
zadní
http://www.ebay.de/itm/Mazda-CX-3-S...040946?hash=item5429882472:g:~NsAAOSwfZ1WXsKQ
 
Poslední úprava:
tak podle všeho zatím středové opěrky ve vozech s výbavou Challenge nejsou nandané i když jsou psané ve výbavě, prohlížel jsem si auto na salonu a nebyla tam o_O jak jste na tom ?
 

Přílohy

  • Bezejmenný.jpg
    Bezejmenný.jpg
    60,7 KB · Zobrazení: 41
tak podle všeho zatím středové opěrky ve vozech s výbavou Challenge nejsou nandané i když jsou psané ve výbavě, prohlížel jsem si auto na salonu a nebyla tam o_O jak jste na tom ?
Loketní opěrku nemá žádná výbava.o_O
 
hmm, takže asi chyba v popisu u prodejce , ale na přiložené foto je vidět, že to tam fakt mají napsané :mad:
 
Ahoj kolegové - majitelé CX-3. Rád bych se tu zeptal na dvě věci.

1) Má někdo nainstalované zástěrky na své CX-3? Zajímaly by mě fotky, jak to vypadá.

2) Dostal tu už někdo loketní opěrku nebo jsem CB Auto popotahován za nos již druhý měsíc, že loketní opěrky nejsou ani v centrálním skladu v Rakousku?

Edit Natural: Upraven název tématu
Zdravím. Zde je pár odkazů na loketní opěrku
http://www.autohotarek.cz/loketni-o...ka-armster-stand-mazda-cx-3-2015-v111185.html
A ještě pár fotek předních a zadních zástěrek.
 

Přílohy

  • P2270008.JPG
    P2270008.JPG
    588 KB · Zobrazení: 153
  • P2270009.JPG
    P2270009.JPG
    619,6 KB · Zobrazení: 155
  • P2270010.JPG
    P2270010.JPG
    416,4 KB · Zobrazení: 146
  • P2270011.JPG
    P2270011.JPG
    494,8 KB · Zobrazení: 149
  • P2270012.JPG
    P2270012.JPG
    667,6 KB · Zobrazení: 149
Hmm o předních zasterkach pořád přemýšlím , ale ta cena ( 1950 Kč ) za kousek gumy, to se mi dat nechce . Na CX-5 nebo na M3 se už dají sehnat kolem 600 Kč, budu asi vyčkávat a hledat ...
 
Díky za foto. Ty zadní se mi moc nelíbí. Ale spíš mám velmi důležitou zprávu pro někoho, kdo čeká/zvažuje loketní opěrku. HEUREKA! Po 3 měsících je loketní opěrka konečně v autě. Poměr cena/výkon nebudu vůbec komentovat. Proklínal bych se dlouho, že bych jí za tu cenu koupil .... naštěstí jsem jí měl zadarmo.
 
Přátelé, ano. :confused: Dať nekresťanské peniaze za origo lakťovku (205,6€) je aj pre výhercu Euromiliónov asi na zamyslenie. Akože o kvalite sa nevyjadrujem, nemal som v ruke a ani neviem čo to dokáže. Avšak opierka Armster2(95€) a Armster S(74€), s výškovo nastaviteľnou odkladacou časťou (myslím že 4 polohy), odkl. priestorom pre mince a perá a prenosnou kapsou(iba Armster2) je lepšie riešenie. A za predné zásterky ochotne vysolím 69€, pretože tie aspoň ochránia karosériu(blatník za kolesom, predné a možno aj zadné dvere)! Pre @Marek_ - za cenu tej lakťovky si si mohol vybrať napr. ozdobné kryty prahov, ktoré nie sú iba ozdobné, ale chránia tie prahy. A ešte by to vydalo na hliníkovú opierku ľavej nohy. Nevadí však tvoj cukríček a vyladíš si ho ako chceš, nie?? ;)
 
o předních zástěrkách jsem taky přemýšlel, ale nejdřív jsem chtěl zkusit, jak moc lítá bordel od předních kol, než bych jim vysolil 2000 kč. Můžu říct, že to od předních kol není nic hroznýho na předních ani zadních dveřích, asi díky oplastování. Takže nakonec do zástěrek investovat nebudu ...
 
Můj názor je,že zástěrky patří na každé auto.Mám slušný nájezd s firemnim autem a všechny záseky na čelnim skle jsou od aut bez zástěrek:mad:
Zase taková raketa to neni;)
 
Tak zadní už bych vůbec nedával :D a 4000 Kč za sadu se mi nezdá málo :eek: a kamínky od zadních kol lítají i autům se zasterkama ( i když min )
 
K loketní opěrce Armster, tak tu vřele doporučuji, je o něco níže umístěná než z originálního příslušenství a tím pádem perfektně sedí. Výborný zpracování a funkčnost na 1* !

Ahoj, mozno hlupa otazka, ale chcel by som sa spytat, ci s instalaciou tejto loketnej opierky nehrozi nejake zrusenie zaruky (som amater :D ), ci ju je mozne namontovat aj bez servisu a ci by si mohol uviest nejaku adresu, kde by sa dala kupit.

Mohol by si to aj odfotit ako to vyzera v CX-3ke?

Dakujem!
 
re: atrey myslim že zaruka pri ne-mazda opierke nepada. Ak by sa ti pripadne ten stredovy tunel polamal neodbornou inštalaciou tej opierky to by ti ako reklamaciu neuznali ale zaruka na auto tym nepada.

Ved prave.. Toho sa bojim, ze moje amaterske narabanie a montovanie opierky by nedopadlo dobre. Ale za originalnu sa mi 6K (czk) nechce davat.
 
Ahoj, mozno hlupa otazka, ale chcel by som sa spytat, ci s instalaciou tejto loketnej opierky nehrozi nejake zrusenie zaruky (som amater :D ), ci ju je mozne namontovat aj bez servisu a ci by si mohol uviest nejaku adresu, kde by sa dala kupit.

Mohol by si to aj odfotit ako to vyzera v CX-3ke?

Dakujem!

Zrušení záruky nehrozí, dokonce mi tuto opěrku namontovali přímo u prodejce Mazdy. Namontovat ji lze i bez servisu. Na stránkách prodejce opěrky je i video montáže této opěrky.
Odkaz na přímého dovozce a prodejce : http://loketnioperka.cz/loketni-operka-armster-2/mazda-cx-3-2015-474.
Nafotím zítra a dám to sem na stránky.
 
Poslední úprava:
Back
Top