• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Loketní opěrka / zástěrky - varianty, náhrada

Taky ji mám, jsem už spokojen, než jsem si zvykl na jisté překážení po pravé ruce... :)
Je to len o nastavení skús používať aj tu posuvnú listu ..ja ju mám nastavenú podľa toho kde jazdím ..keď na mieste kde veľa radim mám ju úplne vzadu keď na diaľnici tak to vytiahnem na maximum ...odpocinie si ruka
 
Ahoj Mazďáci,
nabízím skoro nepoužívanou loketní opěrku na CX3. Stav nepoužitého zboží.Cena 800 Kč včetně poštovného.
 

Přílohy

  • loketni operka .jpg
    loketni operka .jpg
    397,3 KB · Zobrazení: 66
  • loketni operka1.jpg
    loketni operka1.jpg
    411 KB · Zobrazení: 66
  • loketni operka2.jpg
    loketni operka2.jpg
    349,3 KB · Zobrazení: 67
Ahoj Tak jestli by bylo možno já bych si ji koupil.Jsem od Zlína ....Můj telefon 603205574 Prozvoň mě já ti zavolám zpět a domluvíme se dík...
 
Nic se nemusí upravovat, jenom vyděláš ty původní zacvakávací kolíčky a dáš je zpátky .Ze spodu přidáš tu samořezku na plíšek co máš v balení...pasuje to dobře ahoj
 
No tak to je škoda protože na těch co mám já se nemuselo nic vrtat . Jednoduchá montáž ahoj
 
Back
Top