• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Loučení se sezonou 2016 - Moravia Unit / sobota 22.10.2016 15:00 / Buchlov

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    14
Noooo prvni pocity po prvnim srazu hmmm noooo cekal jsem to trosku jinak sice ...citil jsem se hodne blbe ze zacatku.nikoho jsem neznal a nejak jsem cekal ze nekdo povede nejake uvitani seznameni a podobne no nakonec jsem se tedy aspon seznamil s par lidmi kteri hodne poradili a ja moc dekuji...nadherne auticka nadherne pocasi a skvela cesta z Mlade Boleslavi po srazu smer ostrava a v nocnich hodinach zpet Boleslav...dekuji za rady a timto se omlouvam spravci za ty ledky ja vubec nevedel za kym jit ...nejak jsem se nestihl rozkoukat
Nedá mi to se k tomu také nevyjádřit....Ano, i já měla ze setkání trochu rozpačité pocity. Podle mého, když někdo naplánuje sraz, měl by mít jasno v místě konání, zarezervovaný stůl a postarat se o nějaký program nebo tak něco. Nedivím se, že nováčci mohli být zklamáni. Na místo jsme dorazili jako jedni z prvních. V restauraci nebylo místo pro tolik lidí. Organizátor to ani neřešil, šla jsem se zeptat já. Stoly nám srazit nechtěli. Byly tam ale boxy, kde bysme se vešli, kdyby byla rezevace. Takže jsme si my místní vymysleli náhradní místo a proběhl přesun. I ten byl zvláštní v tom, že si každý jel jak chtěl a někteří ani nevěděli kam. Takže se čekalo na ostatní. Přitom mohla pěkně proběhnout krátká spanilka. Na místě jsem domluvila místo já, poprosila majitele, zda by nám stáhl stoly. Organizátor postával někde venku a řešil svoje "kšefty". Nevěděla jsem, kolik nás přesně je, mohly z toho být i 2 stoly u sebe a sedělo by se blíž k sobě. Tak byli něktěří bokem osamocení.
Robine, nechci být hnusná, píšu to veřejně, ale takhle by sraz vypadat neměl. Pokud máš s někým nějaké resty, ledkování a další věci, řeš si to až po té, co usadíš a přivítáš účastněné. Mě z toho pak přijde sraz-nesraz, že si ze srazu děláš byznys. A příště je potřeba domluvit rezervaci. A byla to škoda, když nás tam bylo tolik...
Klidně se do mě pustěte, ale na takový sraz já už nepřijedu.
 
Nedá mi to se k tomu také nevyjádřit....Ano, i já měla ze setkání trochu rozpačité pocity. Podle mého, když někdo naplánuje sraz, měl by mít jasno v místě konání, zarezervovaný stůl a postarat se o nějaký program nebo tak něco. Nedivím se, že nováčci mohli být zklamáni. Na místo jsme dorazili jako jedni z prvních. V restauraci nebylo místo pro tolik lidí. Organizátor to ani neřešil, šla jsem se zeptat já. Stoly nám srazit nechtěli. Byly tam ale boxy, kde bysme se vešli, kdyby byla rezevace. Takže jsme si my místní vymysleli náhradní místo a proběhl přesun. I ten byl zvláštní v tom, že si každý jel jak chtěl a někteří ani nevěděli kam. Takže se čekalo na ostatní. Přitom mohla pěkně proběhnout krátká spanilka. Na místě jsem domluvila místo já, poprosila majitele, zda by nám stáhl stoly. Organizátor postával někde venku a řešil svoje "kšefty". Nevěděla jsem, kolik nás přesně je, mohly z toho být i 2 stoly u sebe a sedělo by se blíž k sobě. Tak byli něktěří bokem osamocení.
Robine, nechci být hnusná, píšu to veřejně, ale takhle by sraz vypadat neměl. Pokud máš s někým nějaké resty, ledkování a další věci, řeš si to až po té, co usadíš a přivítáš účastněné. Mě z toho pak přijde sraz-nesraz, že si ze srazu děláš byznys. A příště je potřeba domluvit rezervaci. A byla to škoda, když nás tam bylo tolik...
Klidně se do mě pustěte, ale na takový sraz já už nepřijedu.

nooo tak nejak jsem to i myslel, byl jsem nadseny z videii z ruznych srazu tak jse cekal neco podobneho,ale tohle se tomu az na auta vubec nepodobalo, ted si rikam jestli se mam ucastnit mazdakvasu ci palava sraz nevim mam ted smisene pocity
 
Sice jsem tam nebyl ale můžu posoudit podle srazu posledního co jsem byl v Jedovnici.
Myslím si že to až moc začínáte hrotit, měly by jste si uvědomit, že tohle jsou srazy řekněme "narychlo" a uvádí to i Robin vždy v tom prvním příspěvku, že jde jen o čistej pokec a užít si den v přítomnosti klaňáků.
Předpokládám že to bylo jak posledně, že se pokecalo na místě a pak se rozhodlo co se bude tvořit dál, tudíž jak posledně, jelo se do restaurace kterou vybrali "domorodci".
Myslím si, že na takovém rychlo-srazu to není nic špatného, kde jde vyloženě jen čistě o tom si pokecat.
Já osobně jsem z posledního srazu (v Jedovnicích) odjížděl ve velmi dobré náladě a užil jsem si tam plno srandy i když jsem byl taky nováček a nikoho jsem neznal.
A tohle je o člověku a sám člověk podle mého musí chtít se seznámit, jede do party která má stejnej zájem (mazdy), tak prostě přijít a jednoduše říct, zdar já jsem ten a ten. Myslím si že to není nic složitého a nikdo za to nikoho neukamenuje (v Jednovnicích jsem přijel jako první a čekal na ostatní a jak další dojížděli tak jsem se postupně seznámil, nevidím v tom problém osobně).

Pravdou naopak je, že pro příště by se mohlo místo (restaurace) domluvit dopředu kam se zajede aby se zamluvilo místo a podobné věci, ale jde to taky říct podle mého normálně a ne hned házet všechnu špínu na Robina, teda aspoň tak to vidím já.

A jak se říká, není třeba dělat z komára velblouda.
 
Poslední úprava:
Já jen krátce.sice nejezdim tak často ale vždy jsem rád že jsem se mohl zúčastnit a poznat nové lidi a pokecat o autech a nejen to.a to si myslím že tu jde prvně.clovek si s každým nesedne prostě.Poznal jsem nové lidi svezl se v mazde 6 a jsem rád.asi každý očekává něco jiného,prece nebude Robin diktovat kdo co a jak.kazdy si někoho najde a pozna a je to jenom o tom jak kdo chce.Jsem fanda srazu a Mazdy a srovnavat to s Pálavou je blbost.
 
A ještě podotknu, osobně si vůbec nemyslím že by si Robin dělal ze srazu (LEDkování) nějakej byznys, ba naopak osobně a myslím si že spousta dalších lidí je ráda že jsou lidé, kteří jsou ochotni poradit. A nemyslím si že ceny těch LEDek jsou nějak extra závratně vysoké a i kdyby si za každou ledku vzal 10Kč jako provizi, tak je mi to absolutně jedno.
Když vemu výčet co dal mě do auta, 300Kč zpátečka pak nějaký po 30Kč a 15Kč.
 
Podle mě je to někde na půl cesty mezi tím, co napsala @anda22 a tím, co psal @Natural. Jediné co bych vytknul i já, byla absence rezervace (což jsem jako nenahlášený účastník vůbec neřešil) a jednoznačný pokyn ve stylu "tady sedíme a zábava volná" (aby někdo nečekal víc, třeba promítání a tombolu). Kdo chtěl, přenesl se přes to, kdo to nedal, snad mu to nezkazí zbytek podzimu. Kdyby bylo všechno hned dokonalé, nebylo by co zlepšovat :) Věřím, že všem (a nejen organizátorům, co se rozhodnou něco uspořádat a pak si to odnesou, ale i účastníkům) tahle diskuse něco dá a příště nebude důvod kibicovat ;) Na druhou stranu, strkat hlavu do písku, chyby prohlašovat za vlastnosti (po vzoru výrobce našich aut), by taky bylo špatně.

Nemám pocit, že by Robin řešil nějaké kšefty, spíš chtěl vyhovět a pomoci úplně všem, co si řekli (včetně mně - ještě jednou díky ;) ), holt se jen nemohl rozkrájet (na první pohled sympatický přístup, ale při takovém počtu "zakázek" to je cesta do pekla, takže víc plánovat a komunikovat a klidně i odkládat na příště) . Ale ať už šudlil lak nebo montoval ledky, normálně komunikoval s každým, kdo měl zájem. Nějaké hromadné seznamování snad nebylo potřeba, nejsme malé děcka, kdo se chtěl seznámit, seznámil se, koho zaujalo nějaké auto, tak si majitele našel (jako se třeba našel majitel nastartované opuštěné M6, který spokojeně tlačil v hospodě borůvkové knedlíky :D).
 
Stojím za slovy @dJn3o a @Bob jsou to srazy o tom abychom se potkali a navzájem pobavili. Jsou to rychlosrázky a Robin je ten který to stmeluje a zda se podíváté dopředu dává možnost k návrhům kde se potkáme. Takže kdyby někdo řeknl že budeme v Košicích, tak snad to nebude zařizovat on, ale nějaký domorodec. Myslím, že se nám nic nestalo, když jsme přejeli 3km, ale i tak tedy by měla @anda22 dostat pochvalu před nastoupenou rostou, že je vířečná a akční a zřídila scuknutí stolů. :D:)
 
Poslední úprava:
Nedá mi to se k tomu také nevyjádřit....Ano, i já měla ze setkání trochu rozpačité pocity. Podle mého, když někdo naplánuje sraz, měl by mít jasno v místě konání, zarezervovaný stůl a postarat se o nějaký program nebo tak něco. Nedivím se, že nováčci mohli být zklamáni. Na místo jsme dorazili jako jedni z prvních. V restauraci nebylo místo pro tolik lidí. Organizátor to ani neřešil, šla jsem se zeptat já. Stoly nám srazit nechtěli. Byly tam ale boxy, kde bysme se vešli, kdyby byla rezevace. Takže jsme si my místní vymysleli náhradní místo a proběhl přesun. I ten byl zvláštní v tom, že si každý jel jak chtěl a někteří ani nevěděli kam. Takže se čekalo na ostatní. Přitom mohla pěkně proběhnout krátká spanilka. Na místě jsem domluvila místo já, poprosila majitele, zda by nám stáhl stoly. Organizátor postával někde venku a řešil svoje "kšefty". Nevěděla jsem, kolik nás přesně je, mohly z toho být i 2 stoly u sebe a sedělo by se blíž k sobě. Tak byli něktěří bokem osamocení.
Robine, nechci být hnusná, píšu to veřejně, ale takhle by sraz vypadat neměl. Pokud máš s někým nějaké resty, ledkování a další věci, řeš si to až po té, co usadíš a přivítáš účastněné. Mě z toho pak přijde sraz-nesraz, že si ze srazu děláš byznys. A příště je potřeba domluvit rezervaci. A byla to škoda, když nás tam bylo tolik...
Klidně se do mě pustěte, ale na takový sraz já už nepřijedu.


úplně valím oči, jak to můžeš vypustit "z pusy" ..... a není to třeba tak, že sice @Natural nahodí termín setkání a ostatní by se ho mohli zeptat jestli třeba nechce pomoct s organizací, je-li nějaká třeba...? A ne si přivézt prdýlku pohodlně v autě a čekat, že se o něj někdo nezištně postará...? ....setkáváme se v Praze i na Moravě na parkovištích a garážových domech na pokec o autech, výměnu zkušeností a setkání se s lidma s kterýma máme něco společného.... To že je u místa srazu byla i restaurace bych bral jako výhodu a nenapadlo by mě chtít po někom, aby mi dělal rezervaci ..... a že na těchto srazech Robin ledkuje, je pro VÁS, je to jeden z důvodů setkání ....
 
Sorry nedá mi to, jsem místní byl sem tam prakticky stejně s anda22 mezi prvníma třema. Po té co většina chtěla do hospody(na Samotě je většinou kosa:)) jala se anda22 vyjednavání místa v hospodě, neseděli bychom ovšem spolu tato varianta padla. Mě jako místnímu bylo jasné, že prostě hospoda na Samotě bude plná(už když sem tam jel), proto jsem hned navrhoval Akvárko, nad kterým anda22 hned od začátku "ohrnovala nos" (tím myslím: "jídlo je tam takové a makové") ano, mám rád dobré jídlo, Akvarko je průměrná hospoda s průměrným jídlem(na sraz jak dělané). Hlavně mě bylo jasno, že tam bude volno v tuto roční dobu o čemž taky někteří pochybovali. Domluvili jsme se s Robinem, že vyrazíme do Akvárka, bohužel E50 není zrovna silnice v "horní dolní" tak se kolona rozkouskovala a pár lidí zapomnělo odbočit přímo pod kopcem:)(včetně Naturala a lady:D), někomu to neva aspoň si projel "Buchláky". Nic jsem od toho srazu velice nečekal, nakonec to bylo super. Pokec posezení atd. Myslím, že není v lidských silách jedince zajistit takovou akci v "neprozkoumaném terénu". Pálavu a podobné věci sem vůbec nepleťte to je akce úplně jiného ražení. Celkově bych všem rád poděkoval za účast, že se podniklo i něco na našem konci, příště to můžem vylepšit, určitě, tipů na pěkné místa tady v okolí je dost.
 
Poslední úprava:
Tak i já přidám svůj názor. :)
Na jakémkoliv Mazda srazu poprvé a možná i naposled, protože ji za 2 měsíce vracím a nová nebude. Ale za dva roky jsem měl 4 nová auta (benzin, diesel, automat i manuál), měl jsem možnost projet snad všechny modely a specifikace včetně MX-5 a tuto značku jsem si velmi oblíbil a ze zarytého Alfisty se přeorientoval na Mazďáka. Na tento sraz jsem se těšil, protože je za ty dva roky první na nějž jsem se kvůli práci dostal. V podstatě přesně splnil moje očekávání, taková ta pohoda na rozloučení s letní sezónou. Rezervace se dělá vždy špatně, když není přesně znám počet účastníků a ruku na srdce, kdo se opravdu přihlásil, popřípadě i svou přítelkyni a pak z 10 lidí vznikne třeba 25 a tento počet někde slušně usadit už je problém. Myslím, že se to vyřešilo naprosto elegantně, na tomto kousku silnice bychom se stejně "nepotkali". Jelikož jsem byl taky úplný nováček tak se taky přidám k prosbě o lepší vítání nových členů. Ono to dopadne dobře, protože jste parta skvělých lidí. Vzhledem k tomu, že když přijede někdo nový a předpokládá, že se všichni znáte tak si přijde takový odstrčený. Přítelkyně autům moc nefandí ale v rámci výletu jsem ji vzal s sebou a tak se mě ptala co se bude dít a co budeme dělat. A já ji taky moc nedovedl odpovědět kromě toho, že si někoho najdeme a začneme se s ním bavit. Do toho začal přesun a všichni odjížděli tak jsem díky stejné mikině odchytl myslím Macyna, který poradil, že jedeme jinam. Sice jsem věděl kam, ale mazdy před námi jely rovně tak jsme se taky ztratili a pozdní příjezd způsobil, že všichni už seděli a nikde nebylo místo. To není narážka na pořadatele, ale taková poznámka k hromadnému zamyšlení všech členů, že pokud se mezi sebou všichni znáte a uvidíte někoho cizího tak by bylo určitě příjemné kdyby kdokoliv řekl třeba: "Vítejte nováčci", "Ahoj, a ty si který" nebo "Ahoj odkud jste přijeli...." prostě jakoukoliv poznámku, protože pro nováčka se to stává opravdu dost nepřehledné a dokud se nováček mezi vás nezačlení tak si připadá dost navíc :-( Jakmile se zábava rozjede, už je to fajn a poznal jsem, že se dá asi bavit s kýmkoliv o čemkoliv.......ale jak říkám, pokud uvidíte někoho, koho jste ještě neviděli, zkuste ho sami oslovit, bude to pro něj o mnohem příjemnější i bez příruček k seznamování :)
 
Tak i já přidám svůj názor. :)
Na jakémkoliv Mazda srazu poprvé a možná i naposled, protože ji za 2 měsíce vracím a nová nebude. Ale za dva roky jsem měl 4 nová auta (benzin, diesel, automat i manuál), měl jsem možnost projet snad všechny modely a specifikace včetně MX-5 a tuto značku jsem si velmi oblíbil a ze zarytého Alfisty se přeorientoval na Mazďáka. Na tento sraz jsem se těšil, protože je za ty dva roky první na nějž jsem se kvůli práci dostal. V podstatě přesně splnil moje očekávání, taková ta pohoda na rozloučení s letní sezónou. Rezervace se dělá vždy špatně, když není přesně znám počet účastníků a ruku na srdce, kdo se opravdu přihlásil, popřípadě i svou přítelkyni a pak z 10 lidí vznikne třeba 25 a tento počet někde slušně usadit už je problém. Myslím, že se to vyřešilo naprosto elegantně, na tomto kousku silnice bychom se stejně "nepotkali". Jelikož jsem byl taky úplný nováček tak se taky přidám k prosbě o lepší vítání nových členů. Ono to dopadne dobře, protože jste parta skvělých lidí. Vzhledem k tomu, že když přijede někdo nový a předpokládá, že se všichni znáte tak si přijde takový odstrčený. Přítelkyně autům moc nefandí ale v rámci výletu jsem ji vzal s sebou a tak se mě ptala co se bude dít a co budeme dělat. A já ji taky moc nedovedl odpovědět kromě toho, že si někoho najdeme a začneme se s ním bavit. Do toho začal přesun a všichni odjížděli tak jsem díky stejné mikině odchytl myslím Macyna, který poradil, že jedeme jinam. Sice jsem věděl kam, ale mazdy před námi jely rovně tak jsme se taky ztratili a pozdní příjezd způsobil, že všichni už seděli a nikde nebylo místo. To není narážka na pořadatele, ale taková poznámka k hromadnému zamyšlení všech členů, že pokud se mezi sebou všichni znáte a uvidíte někoho cizího tak by bylo určitě příjemné kdyby kdokoliv řekl třeba: "Vítejte nováčci", "Ahoj, a ty si který" nebo "Ahoj odkud jste přijeli...." prostě jakoukoliv poznámku, protože pro nováčka se to stává opravdu dost nepřehledné a dokud se nováček mezi vás nezačlení tak si připadá dost navíc :( Jakmile se zábava rozjede, už je to fajn a poznal jsem, že se dá asi bavit s kýmkoliv o čemkoliv.......ale jak říkám, pokud uvidíte někoho, koho jste ještě neviděli, zkuste ho sami oslovit, bude to pro něj o mnohem příjemnější i bez příruček k seznamování :)

Parada takze nejsem sam ...pro novacky opravdu takove neprijemne a zvlastni do doby nez si rekne jo pujdu zkusit otravovat tohohle nebo tohohle pak uz se to rozpovida a je hned lepe ale prvotni moment kdyz clovek jede pres 300kilaku a najednou jen hledi tak si rekne hmmm aspon jsem se projel po zasekane rozkopane D1
 
Za dobrotu na žebrotu se říká :)

Každopádně díky za všechny příspěvky a názory a jsem za ně rád. I když dávám přednost osobnímu jednání, tak napíšu pár řádků taktéž. Hlavně narážím na fakt, že na rozloučenou jsme se loučili se slovy, že příště zase a najednou někdo už nechce na podobný sraz přijet (samozřejmě až po reakci jiného člena a předchozích kladných „reportech“).

@pawlaslukas – v pohodě, jak už psali kluci, tak srovnávat několikadenní srazy s odpoledním pokecem není to pravé a chápu tvé pocity. Nicméně věřím, že příště už se rozkoukáš, popřípadě budeš vědět, do čeho jdeš ;)

A teď si dovolím pustit se do @anda22 , když k tomu vyzývá :) Respektive se jen pokusím objasnit nějaké mylné informace do éteru.

Zaprvé rezervace. Je velice těžké zařídit rezervaci, když člověk neví, jaká bude účast. Ano můžeme to tady udělat stylem, že každý napíše v kolik přijede, s kým přijede, na jak dlouho přijede a zda nebo co bude jíst. Ale je to zrovna to co chceme? Právě srazy, které Moravia Unit pořádá, jsou založeny na právu volby a není v mých silách (ani nechci) něco diktovat a nastolovat nějaká pravidla. Nebudeme přeci rozdávat křížky za neúčasti a rozdávat banány za nepřesná srazová data. Každý přece rád přijede, když má možnost a čas a také nikdo neví, co se zrovna může přihodit, takže ani nemůžu po někom chtít aby mi potvrzoval účast (a hlavně nechci, jelikož jsme rozumná skupina lidí) ;) Jen pro ilustraci bylo nahlášeno pár hodin před srazem 13vozů (z toho 3 posádky co měly přijet, nepřijely kvůli různým důvodům) a nakonec se počet ustálil na počtu 19aut. Takže by rezervace byla baj oko nastavena o 6 aut méně což v počtu 2 lidé na vůz dělá 12 lidí, kteří by neměli rezervaci a zase by tu byl problém a příspěvky ohledně toho, jak byl sraz špatně organizován :) Také další věc je ta, že na Samotě nebylo v plánu zůstat, což dokazuje i popis v prvním příspěvku srazu. Jelikož je Samota velice rušný motorest (a velice dobře přístupný ze všech směrů), tak je jasné, že tam bude plno. A dělat rezervaci na větší počet stolů zase z hlediska férovosti nehodlám dělat, jelikož když pro změnu přijede polovina lidí, tak majitel motorestu také nebude rád a zrovna nás nepochválí (respektive toho, kdo rezervaci zařídil) za nevyužité prostory.
Máme prostě s lidmi, se kterými se střetáváme každý měsíc zajetý nějaký postup a ten se nám osvědčil. To jestli je tento postup dobrý nechám na každém, ale může to poukázat fakt, že se takto scházíme každý měsíc už 2 sezony (s některými členy už 3 roky) a počty mazďáků a mazďaček přibývají a lidé se rádi na srazy vrací, jezdí na ně rádi a těší se na ně a dobré lidi.
Ve zkratce máme rádi pohodu, kdy se přijede, opravdu se povykládá co a jak nového a potom se domluví, kam vyrazíme nebo co kdo doporučuje, hlavně v pohodě a žádné honění a zmatky. Například na minulém sraze jak píše @dJn3o bylo v plánu, že se přesuneme na jídlo do Sloupu a díky tomu, že padly názory, že tam vaří špatně, tak místní zvolili jinou restauraci a tam jsme zajeli (a byli tam skoro do druhého dne :) ). Tady bylo v plánu to stejné, nicméně bylo vše, tak nějak zbytečně a netrpělivě urychleno.
Tím pádem se dostávám ke spanilé jízdě, respektive k přesunu na Stupavu. Popravdě jsem se díval až ze záznamu na videu, kdo jel první a postřehl jsem, že jsi to byla zrovna ty, takže trochu pláčeš na špatném hrobě, jelikož si vyjela už ve chvíli, kdy ještě pár lidí ani nebylo v autě. Každopádně nic ve zlém, v plánu bylo, že pojede první @Macyn (tímto velké díky s plánem na parádní občerstvení a pomoc s přesunem ;) ) a pokud se tato zpráva nedostala ke všem, tak je to moje chyba. Popravdě spanilá jízda (teda nájezd z motorestu k první odbočce), na silnici první třídy je relativně velká utopie a bylo by spíše provozu nebezpečné, kdybychom chtěli jet všichni ve vláčku, takže možná dobře, že to dopadlo, tak jak dopadlo. Nicméně se už při tomto průjezdu podařilo pár lidem jet dál a neodbočit, takže jsem jakožto organizátor jel poslední a odchytl aspoň nějaké členy, se kterými jsme se potom vrátili na správné místo (někteří mají bohužel moc silné stroje a nepodařilo se nám je dojet, tak se projeli dál). Vzhledem k pěknému počasí a krásným cestám nikomu tato zajížďka zase tolik nevadila a někteří si ještě dodatečně zajezdili a průjezd zopakovali :)

A dostávám se k poslednímu bodu, který se mě dotknul asi nejvíce a kvůli kterému jsem se rozhodl, že napíšu pár řádků (teda jak se dívám spíše sloh :) ) a to jsou mé kšefty (byznys). Byznys, jestli se tak dá nazývat běhání celé odpoledne mezi auty a razení, povídání si o problémech s mazďáky a konzultování a provádění drobných oprav (to celé s dobrým úmyslem a bez jediné koruny zisku), proběhlo hlavně až po obědě, kdy se mě kluci sami slušně zeptali, jestli mám po jídle a mám na ně čas. Před jídlem jsme hlavně čekali na zbytek mazďáků, kteří si zajeli (netrefili odbočku) a vraceli se za námi. Večer se konečně potom po celém dni dočkal @Spirit výměny některých ledek na svém autě a bylo to jediné auto, které jsem ten den ledkoval (ten kdo zná mé ceny za ledky jistě ví, že z nich nějaká tučná marže nečučí) ;)
Jen navážu na předchozí post @Bob , který to napsal zcela tak, jak to cítím ;) Odložil jsem toho na příště více než dost a aspoň malou část jsem musel na sraze vykonat, hlavně s těmi přespolními se kterými nejsem v kontaktu tak moc, jako třeba s lidmi v okolí. No a stejně toho bylo dost :)

Popravdě, kdybych na srazech nic nedělal (nedokážu si to představit :) ), tak by to určitě ocenila i má přítelkyně, která mě vždy vidí na začátku a na konci srazu a nebyl by problém :) Každopádně když je ta možnost, že se vidíme i s lidmi, kteří bydlí daleko a je prostor na nějakou konzultaci, nebo opravu, tak rád vždy využiji tuto chvíli a ti co jezdí pravidelně si už zvykli na to, že se opravdu nemůžu věnovat všem a ne na všechny vždy dojde :) Každopádně hlavní je, že se vždy vidíme a panuje dobrá nálada a já jsem rád, když je spokojených co možná nejvíce lidí :)

Samozřejmě jsme každý jiný a každý preferuje něco jiného, pokud se někomu na srazech nelíbí tak jezdit nemusí a může si organizovat svoje srazy podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Nikdy se nedá zavděčit všem a každý preferuje něco jiného. A to je na tom to krásné, najít nějakou společnou cestu, která by vyhovovala většině ;)

Každopádně abych nebyl za negativistu toho co neumí pochválit, tak díky @anda22 za to, že se postarala o zasedací pořádek v Akvárku a nenechala padnout mazďáky a mazďačky hladem ;)

Teď už ani nevím co mělo být hlavním poselstvým téhle zprávy, tak to berte tak, že jsem se jen potřeboval vykecat a uvést nějaké věci na pravou míru i pohledem druhé strany a kdo to dočetl až sem si může objednat nějaký díl z Garnexu :D

Vesměs tu už bylo všechno shrnuto příspěvky od kluků nahoře ;)

Jo a @Lookas , platí to na čem jsme se domlouvali. Klidně vem potom Škodovku a přijeď za náma i když nebudeš mít Mazdu. Moc rádi tě zase uvidíme a nebudeš sám, kdo jezdí na srazy jinou značkou ;)

Tímto nechávám prostor pro další odpovědi a více můžeme spíše probrat osobně mimo srazy nebo přímo na nich v zimě nebo nadcházející sezóně, aby se nám to tu nepřelilo k nekonečnému tématu pro a proti a kdo má a nemá pravdu :)

Těm co se za mě názorově postavili děkuji a těm co vznesli nějaké náměty na vylepšení taktéž. Všeho si moc vážím ;)

Tak ať nám to jezdí klaňáci
Mazdár:troll:
 
Amen.





A nebo ne, nenechám to tak, že budu svoje pocity ze všeho, co tady bylo i nebylo napsáno, dusit v sobě.
Za 1)... dávám palec nahoru @Natural za jeho "knížku", kterou napsal a vyjádřil tím i mé pocity, líp bych to asi neudělala. Ale možná se v dalších větách budu opakovat, ale víte jak se to říká ... Opakování - matka moudrosti. ;)
Za 2)... Na srazy už jezdím nějaký ten pátek s MU, dokonce jsem se zúčastnila i pár srazů PU (tímto se omlouvám klukům z PU, že už je tam dlouho nepřijela otravovat, že @Vitus ? :p), takže můžu říct, že srazy celého klanu, ať je to MU, nebo PU jsou prostě o pohodě. A nevidím problém něco na tom měnit a pokud má někdo nějaký problém, tak ať ho řekne. Je vždy domluveno místo, kam se přijede, třeba se i počká na nějaké opozdilce, pokecá se na tom místě a pak se teprve odjíždí na jídlo, aby se člověk mohl rozkoukat.. nikdy to problém nebyl. Proč to najednou problém byl?
Za 3)... Já se třeba taky necítila na začátku úplně nejlíp. Přijedu s tlupou na Samotu, vylezu z auta, přejdu na druhej konec řady našich krásných Mazdiček a můžu jít hned zase do auta? ... A tím se dostáváme třeba k tomu, že ano, všichni mě znají, ale já se třeba taky chtěla seznámit, ale co? Někomu, kdo se byl ptát v tý hospodě se to asi nelíbilo, takže mi to neumožnil. Tímto bych asi tak nějak chtěla poděkovat nooo.
Za 4)... Co se týče přesunu ... já třeba vůbec nevěděla, kam se jede .. ale naivně jsem si myslela, že někdo, kdo to povede, že třeba nějak bude mít trošku ohleduplnosti a v tom frmolu si uvědomí, že někteří, to třeba neví, protože byli okamžitě zahnáni do aut a třeba si všechny pohlídá. Ne, nebylo tomu tak. To mě zase přivádí k myšlence, ... Proč se to stalo až na posledním srazu?
Za 5)... Jsme lidi, máme pusu a ta se používá, hlavně na domluvu a tak jak říkali kluci @Natural a @dJn3o třeba na srazu v Jedovnicích ta komunikace fungovala,.. bylo v plánu jen na jídlo tam a tam, ale prostě nebyli s tím dobré zkušenosti, tak se našlo jiné místo. Proboha, nejsme malé děti ne?
Za 6)... Mě dosti udivilo, jak všichni při loučení byli spokojení a podobně ... a teď se tu rozjede taková diskuze? No oukej.



Amen ještě jednou.
Mazdááár :)
 
Ahojky,
původně jsem se ani nechtěl žabomyší války zúčastnit.,ale nakonec přece jen něco plácnu.
Vím jak se cítí nováčci, byl jsem teprve podruhé,to seznamování, je náročné. Proto jsem si vzal klanové triko s přezdívkou. Když si nezapamatuji všechny já,tak aspoň někdo třeba mě.Moc lidí ho na sobě nemělo (možná kvůli počasí bylo pod bundou).
To jen tak bokem.
Já byl spokojený. Skvěle jsem pokecal o autech i o házené (svět je malý).
Na dotazy co jsem měl,se dostalo od kluků odpovědí i s názornou ukázkou. Díky.
O ledky jsem požádal a bylo mi vyhověno. Opět díky.
Takže za mě maximální spokojenost!!!
Drobné nesrovnalosti dávám za vinu foukajicimu studenému počasí a částečně i chuti na nějakou dobrotu.
Jinak je super,že se o tomto srazu rozběhla taková debata.
Aspoň je co zlepšovat.
A když se o něm tak moc hovoří, tak se jen tak na něj nezapomene.

Jen tak dál.

Mazdaaaar


Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Ježíš, to jsou malichernosti, co tu řešíte. Improvizace byla v pořádku, provozovatel Samoty ke své škodě utřel nos. Je obtížné objednávat nějaké kapacity dopředu - většinou je pak objednavatel a organizátor před někým za blbce (přijede málo lidí, provozovatel hospody je nevrlý, že zablokoval půl kšeftu - přijede moc lidí, není si kam sednout). A co se týče nováčků a poptávce po vítacích typech - já osobně mám tuhle mozkovou kapacitu sociálních kontaktů přeplněnou z titulu dřívějšího koníčku, kdy jsem jezdil na tuning srazy a dělal 10 let porotu v soutěžích, proto mi kombinace tváří/aut už docela splývají - tak se nezlobte, že se s nikým novým nevítám, nejsem si totiž tak úplně jistý, jestli je nováček nebo ne. Myslím, že stačí dva tři srazy a i nováček se zorientuje. Je jasné, že je obtížné navazovat řeč s někým, koho neznáte, a kdo je třeba o dvě dekády věkově od vás, ale to se poddá.
 
První sraz je vždycky nejhorší,ale to se podá.Já měl stejné pocity,ale postupem času se to lepší a lepší.Dneska už se těšim na 30.10.15 až zase uvidim @Vitus a další klaňáky.
16 let používám Mazdy,ale nevim o nich vůbec nic,takže naslouchám a získávám informace.
Organizovat? Tak to musim vědět kolik lidí dorazí,a to u srazu moc nejde.Ladí se to až na místě.
Že @Natural ledkuje?No a co.Kdyby to byl jeho byznys,to by si musel přirazit minimálně 200% ,tolik toho zase neledkuje.
Při ledkování jsem se dozvěděl spoustu informací o Mazdách.Takže,Robine ledkuj,ledkuj.ledkuj.
Nebýt klaňáku jako je @Natural nebo @Vitus tak to tady umře.
 
Kdo chce Robina bít, ledku si vždy najde :D:D:D


Ps. Ale je pravda, že přesun na Stupavu byl zfušovaný. Aspoň někdo mohl čekat na té první odbočce a navádět nás.
 
Ahojky, tak jsem se konečně registrovala. :D No jo pořád moc práce... Ale už jsem tu, konečně. :) Mrzí mě, že jsme tentokrát nemohli přijet, rachali jsme se v Laa. Každopádně jsem si přečetla všechny příspěvky. A že me to teda trvalo. Nicméně sem se fakt někdy nasmala, to jo. ;) No pamatuji první sraz když jsme jeli s @dJn3o do Jedovnic s naší Mazdičkou. Přijeli jsme první, tak sem zavelela, že zaparkujem uprostřed parkoviště ať je sranda. Když přijížděli další auta, tak se řadila kolem nás. Nikoho sem neznala, ze začátku jsem koukala kolem sebe a viděla jsem, že se lidi spolu baví. Tak sem prostě šla a bavila se taky a docela dobře. Je to fakt o lidech, jelikož s lidma pracuju od rána do večera, tak vím, že kdo chce, tak komunikuje a kdo chce prudit, tak prudí. Bohuzel to některým těmto lidem dělá radost. Ale nechme to koňovi. :D Ja se fakt bavila, protože sem se bavit chtěla a poznala nové lidi co jsou super. Litujte kdo jste nešli večer do knajpy, super pokec, výměna limonád, mnoho smíchu a jeste jsme zvladli pomeřit boty a další. Zasvěcení chápou a zbytek může přemýšlet. :D Prostě byla sranda, diky moc lidičky. Budem se na Vás těšit na dalším srazu oba dva s naším mazlikem. Tak čau a sorry za chyby píší z telefonu. ;)
 
Back
Top