• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný LOUDA AUTO - Pardubice

Zkušenost se servisem LOUDA AUTO mám

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    5

shr3k

správce
Člen týmu
6 195
Zkušenosti se servisem, pište pouze konkrétní poznatky a příslušně ohodnoťte hlasování v anketě, svůj hlas můžete později měnit podle toho, jak se vaše zkušenosti budou případně vyvíjet.
 
Používají výhradně olej CASTROL ACEA A3/A5 5W30 pro benzínový motor, cena 720 Kč/litr. Oleje Mazda nemají.
Jako Castrol (předpokládám sudový Magnatec 5W30 pro benzíny ve specifikaci ACEA A5/B5) nevidím problém, jen kdyby ho neprodávali asi se 300% přirážkou. :rolleyes:
 
Jako servis nevim, ale dát za garanční prohlídku bez výměny olejů a filtrů 8200,- je pálka.
Budu hledat jinde, kde mi to zapíšou do El . knížky . Mám to jako poslední krok v záznamu na garanci. I když jako dovoz se záruka nevztahuje v ČR. To nechápu.
 
Pan Hodík říkal bez záruky, pokud nekoupim v ČR. Ani asistence na odtah.Tak nevím.
posledni Zápis do knížky si seženu. Mám najeto 110t.km
A v knize je záruka do 140t.km
Ale nakonec vem to čert.
Mazda je bezporuchová.
 
Ráby u Pardubic.
Byl jsem tam s první Mazdou a sám se nabidl, že mi zavede El . knížku.
Tak asi nebude problém dopsat prohlídku do nové Mazdy.
 
Já měl v Louda Auto garanční prohlídku po dvou letech > výměna oleje kapalin a filtrů (i klimatizace) včetně práce a umytí auta, prohlídka karoserie, bla bla.. za cca 7600.- pokud si dobře pamatuji. Takže to je sice dost, ale ještě přijatelné.Ještě provedli v ceně upgrade fw. na 70.00.100A což mne moc nepotěšilo protože jak jsem následně zjistil už nemůžu přes USB jednoduše nahrát AIO a Android Auto. Naštěstí se to vyřešit dá (už mám zpátky 56.xxx)i když je to trochu pracnější. Ale to už je jiné téma... :)
Přístup zdá se být zatím profesionální, vše proběhlo přesně dle domluvy, cenu jsem znal dopředu a nebyla navýšena.
Navíc mi slíbili/potvrdili, že pokud si nechám někdy v budoucnu vyměnit olej jinde - schválený podle specifikace a s normálním dokladem ze servisu - tak mi provedou zápis do el. knížky a nebude problém se zárukou. Tak uvidím až to bude aktuální.
 
Jako servis nevim, ale dát za garanční prohlídku bez výměny olejů a filtrů 8200,- je pálka.
Budu hledat jinde, kde mi to zapíšou do El . knížky . Mám to jako poslední krok v záznamu na garanci. I když jako dovoz se záruka nevztahuje v ČR. To nechápu.
Dobrý den!
Dovolte, aby jsem zde uvedl ceny za servis mazda 3 po roční prophlídce !
1. PELESI = 7110 Kč
2. LOUDA Pardubice = 6900 Kč
3. KODECAR Hradec Králové = 6000 Kč
4. Ústí nad Orlicí = 5000-6000 Kč
5. Jihlava = 4500 Kč
6. Bošina Kolín = 2553 Kč

Tolik jenom za servis Mazdy3 po 2 letech!

Ještě jsem si napsal do Německa Autohaus Fritsche = 315 EUR = 8253 Kč.
 
Poslední úprava moderátorem:
v Pce v Loudě hlavně nemají snad skoro nic skladem (náhradní díly), samo na škodovku mají ... něco jsem sháněl tak že to objednají a dají vědět je to přes rok a nedali vědět, sehnal jsem si to jinde ... :)
 
Já měl lišty na střechu za čtyři dny. Taky na objednávku. Tak jsem měl asi štěstí.

Odesláno z Tapatalk
 
Já servisuji moji mazda 3 pouze Bošina Kolín, mají nejlepší ceny oproti konkurenci !
 
Jo už jsem si všiml v diskuzích. Asi tam příště taky vyrazím. Z Pardubic to není tak daleko.

Odesláno z Tapatalk
 
Já měl lišty na střechu za čtyři dny. Taky na objednávku. Tak jsem měl asi štěstí.
já chtěl jen ty držáky na žárovky do M5tky (hlavní světla) často se to speče, řeší to snad každej a oni že to nemají a snad 600 za 2ks, říkam ok aspon nemusím čekat měsíc než dorazí z číny tam vyjdou asi na 150,- :) tak jsem nakonec objednal z číny ...
 
Poslední úprava moderátorem:
Ty držáky na žárovky - to hrozí jen u M5, nebo je to problém taky u CX-3?
 
Back
Top