• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Vitus

správce
Člen týmu
5 941
řešil už někdo výměnu výfuku na svojí benzínové GH s duplexními výfuky?
 
Jop ;) Povolí se šroubky/nebo uříznou, sundají se háky z gum, očistí se příruby jestli tam ještě nějaký zbyly, dá se nový těsnění,zavěsí se novej výfuk na gumy, utáhne se to a hnn hnnnnnnnn :bag::D
Ale jestli myslíš kde je sehnat,tak to je jiná... Nerez od Magnaflow nebo hlína od Bosalu, je to o penízkách
 
spíš se jedná o dotaz člověka Mazdy neznalého = kolik bude stát výměna svodů od příruby za katalyzátorem ke koncovkám, zrezne-li ;)
 
kolik bude stát výměna svodů
jo tak tahle informace mě taky docela zajímá. nemám ho sice děravý, ale za studena nepříjemně bublá, jakokdyby jo. dělá to poškozená přepážka v katalyzátoru a někdy mě to štve tak, že už jsem nad výměnou taky uvažoval
 
spíš mě zajímal ten díl za koncovkama k přírubě za katalyzátor
 
Podívej já jsem kupoval ty svoje laufy od Ulteru, vypadalo to asi takto https://www.tuningshop.cz/galerie/2...2-1-koncovka-duplex-l-p-120x80-mm-default.jpg

a stálo to necelou desítku i s prací.

A jak je to s tim potom na emisích? Projde to legálně? Já mám taky jeden tlumič uvnitř K.O. a pobublává a na emisích to musel připojit na druhou koncovku, tak to budu taky nějak řešit. Decetní sportovní zvuk by se mi líbil. Jak jsou hlasitý ty Ultery? Dneska jsem volal do Mazdy a origo tlumič stojí něco přes 7 tisíc bez daně, tak je rozdíl mít oba tlumiče nebo jen jeden za stejnou cenu. Je mi jasný, že ty Ultery třeba nevydrží tak dlouho jako origo, ale za pokus by to možná stálo.
 
A jak je to s tim potom na emisích? Projde to legálně? Já mám taky jeden tlumič uvnitř K.O. a pobublává a na emisích to musel připojit na druhou koncovku, tak to budu taky nějak řešit. Decetní sportovní zvuk by se mi líbil. Jak jsou hlasitý ty Ultery? Dneska jsem volal do Mazdy a origo tlumič stojí něco přes 7 tisíc bez daně, tak je rozdíl mít oba tlumiče nebo jen jeden za stejnou cenu. Je mi jasný, že ty Ultery třeba nevydrží tak dlouho jako origo, ale za pokus by to možná stálo.

Ja jsem mel ulter na vw golf 4 a vydrzel mi tam cca 7 let tak myslim ze to celkě uslo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Teď jsem narazil ještě na Fox výfuky, jsou nerezový a cenovka taky neni úplně hrozná cca 16 tisíc za duplex, přijdou mi akorát trošku hlasitější. Akorát tam nepíšou jestli maj přepážky ani jestli maj nějákou homologaci. S Foxem asi odsud nikdo zkušenost nemá, že?
 
A jak je to s tim potom na emisích? Projde to legálně? Já mám taky jeden tlumič uvnitř K.O. a pobublává a na emisích to musel připojit na druhou koncovku, tak to budu taky nějak řešit. Decetní sportovní zvuk by se mi líbil. Jak jsou hlasitý ty Ultery? Dneska jsem volal do Mazdy a origo tlumič stojí něco přes 7 tisíc bez daně, tak je rozdíl mít oba tlumiče nebo jen jeden za stejnou cenu. Je mi jasný, že ty Ultery třeba nevydrží tak dlouho jako origo, ale za pokus by to možná stálo.

Čus, Podívej na pokud vím neměli problém, vůbec to nekomentovali. No a zvuk bude asi dost individuální dle konkrétní koncovky a dle motoru/auta. Ty moje ultery jsou myslím, celkem decentně hlasitý za normál provozu, ve 130 na dálnici to taky ještě jde, když jedeš rychleji, tak už je to docela hukot, ale tak já si vohulim hudbu ;) Taky dost záleží jak máš odizolovaný auto, já mám pocit, že od tý doby co jsem měl ten střet se sekačkou, tak se mi dostává trochu víc hluku od kufru do auta...
 
nějaké funkční odkazy na komplet duplex by nebyly ? ;) služebníček
 
Tak mi to nedalo a oslovil jsem @Sith -em zmiňovaný BSR Czech. Poslali mi nabídku na 3 varianty lišící se v koncovkách - vše německý výrobce FOX. Všechny varianty jsou za stejnou cenu 16.984,- Kč. Všechny tyto produkty mají homologační schválení pro provoz na veřejných komunikacích. Dodání do týdne. Součástí nabídky je i pro zachování plné záruky odborná montáž v jejich certifikovaném montážním centru.

gh duplex_1.jpg gh duplex_2.jpg gh duplex_3.jpg
 
Podle obrazku jsem si rikal, jak budou ty ovalne vypadat blbe pod naraznikem a hle, realna fotka vypovida o uplnem opaku ;).
 
Veřim že i jinde, ale třeba v Pardubicích je výrobce výfuků který to udělá za polovinu a ještě si vybereš zvuk výfuku.
 
Back
Top