• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Co znamena ofiko firma? Predpokladam, ze neni trestne vyrabet svarene trubky, ale neni "legalni" s tim jezdit. To mas jak s vyrobou sportovni dresu s narodnim znakem. Take se muzou vyrabet a prodavat, jenze je nesmis nosit :banghead:.
 
Poslední úprava:
Pokud, , byť nehomologované a projdeš na emisích tak bych v tom neviděl problém. Nikdy mi na stk nekoukali na homologaci výfuku ani na nic jiného pokud jsem s něčim vyloženě neprovokoval.
Až si budu u nich nechávat vyrobit, tak dám vědět.
 
Jestli máš na mysli chlumecký Laityng, tak ten má homologované univerzály a na ně vaří jen koncovky, ty homologaci nepotřebují. Většinou to je tak, že tyhle firmy používají homologované univerzální tlumiče a na ně vaří koncovky, na trubky atp. žádná homologace potřeba není, to jsou běžné náhradní díly.
 
To sice jo, kámoš by mi to taky udělal, až na tlumiče, ale malej soukromník ti k tomu asi nedá žádnej papír, že to smí na silnici, ne? Beztak aspoň třetinu plátíš za to, že to je nějak homologovaný.
 
Jestli máš na mysli chlumecký Laityng, tak ten má homologované univerzály a na ně vaří jen koncovky, ty homologaci nepotřebují. Většinou to je tak, že tyhle firmy používají homologované univerzální tlumiče a na ně vaří koncovky, na trubky atp. žádná homologace potřeba není, to jsou běžné náhradní díly.
Je to přímo v Pardubicích.
Žádný univerzál. Vlastni výroba tlumičů. Vždyť jsem psal že si můžeš vybrat tón výfuku.
Určitě vyjde levněji vyražení značky homologace než známé značky.
 
"vyražení značky homologace" :) jojo, dráždíte kobru bosou nohou... :D tahle praxe povede jen k dalšímu utahování šroubů.
 
Pochopil jsi to špatně. Myšleno vše originál.
Vyražení homologace s papírem za 8k
Nebo vyražení třeba Remus za 18k
A přesto stejný materiál je sakra rozdíl. Už jen proto že to je skoro Můj plat.;)
 
Tak mi to nedalo a oslovil jsem @Sith -em zmiňovaný BSR Czech. Poslali mi nabídku na 3 varianty lišící se v koncovkách - vše německý výrobce FOX. Všechny varianty jsou za stejnou cenu 16.984,- Kč. Všechny tyto produkty mají homologační schválení pro provoz na veřejných komunikacích. Dodání do týdne. Součástí nabídky je i pro zachování plné záruky odborná montáž v jejich certifikovaném montážním centru.

Zobrazit přílohu 12884 Zobrazit přílohu 12885 Zobrazit přílohu 12886


Chtěl bych se zeptat, jeslti někdo neměnil výfuk za něco "konfekčního". Mám pocit že při studeném motoru to slyším výrazně hlučnější než býval. S rostoucí teplotou se to trochu zlepší, ale bublá to pořád. Auto je GH 2.0 benzín , má najeto 200 tisíc.
Je nějaká možnost zkontrolovat jak těsnost, tak i funkčnost tlumičů výfuku? Nebo se na to vykašlat a jezdit?
Původní roury jsou nerez, ale nevím jak je to s vnitřkem tlumičů, jestli taky vydrží tolik.

díky za informace.
 
Při ucpání koncovky,-třeba jen přidržet nohu. by mělo auto snížit otáčky. Pokud je dirka tak to bude někde foukat. Nejlépe ve dvou lidech.
 
Chtěl bych se zeptat, jeslti někdo neměnil výfuk za něco "konfekčního". Mám pocit že při studeném motoru to slyším výrazně hlučnější než býval. S rostoucí teplotou se to trochu zlepší, ale bublá to pořád. Auto je GH 2.0 benzín , má najeto 200 tisíc.
Je nějaká možnost zkontrolovat jak těsnost, tak i funkčnost tlumičů výfuku? Nebo se na to vykašlat a jezdit?
Původní roury jsou nerez, ale nevím jak je to s vnitřkem tlumičů, jestli taky vydrží tolik.

díky za informace.
Taky mi to za studena lehce bubla, kontrolovala se tesnost celeho potrubi. Je to uvnitr, zrejme odesly prepazky katu. Nicemu to nevadi, jen tem usim :)

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
Z Hradiště na Pardubice-cihelna naproti Mazdě.
Ted si nevzpomenu na název.
 
A ja jsem si rikal , ze sehnat dily na Mazdu bude urcite snadnejsi nez na Alfu Romeo...a ono ne...ja vubec nenasel eshop, kde by prodavali vyfuk na M6 GH 2.5 ...to jde koupit akorat nejaky znackovy ladak ?
Na kolik takova sranda vyjde v autorizaku ?
 
Stačí chvilku hledat a seženeš.
Nedávno jsem koukal na duplex za cca 7k.
 
a duplex tam jde namontovat normalne bez uprav ? nasel jsem v jedne firme ze prodavaji i jen koncovy tlumic...ten duplex zahrnuje teda oba tlumice a ty trubky , kterýma se to pak napoji na stavajici ?
 
Back
Top