• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel MAP senzor

JM0sonic

nový člen
7
Zdravim. Mam 6ku pred FL. Diag mi hlasi chybu map senzoru... P0107... Jenza ja ho nemuzu najit abych promeril kontakty a pripadne ho vymenil... Jinak auto do 3000 netahne a hlavne nebrzdi. Pak se rozsviti kontrolky ...auto ve smyku a motor... A uz zacne tahat turbo a i to lip brzdi. Uz si nevim rady.

Omlouvam se. Je to 2.0 nafta 100kw
 
Poslední úprava moderátorem:
A hlavne porad nemam podtlak v brzdach...tudiz asi ani v ovladani turba. Na volnobeh se mi i rizsviti kontrolka pro rucni brzdu.
 
A hlavne porad nemam podtlak v brzdach...tudiz asi ani v ovladani turba. Na volnobeh se mi i rizsviti kontrolka pro rucni brzdu.
Když není podtlak, tak asi něco bude s vývěvou ne?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ja vim... Uz to resim nejaky mesic.... Premyslim nad posilovacem ale to by asi nebrzdilo i pri vyssich otackach... Hapruje mi tam jeden ventil na tech podtlakach ale ten v okoli nikdo nema a nejak nevim jeho presnou funkci... Je vpravo nahore u motoru. Jeden konektor a dve hadicky. Zezadu ma neco jako odfuk
 
Back
Top