1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

podvozek Matice kol

Diskuzi v 'Mazda3 (BM/BN)' zahájil MichaelPine, 3. 11. 2017.

Štítky:
  1. MichaelPine

MichaelPine člen KLANu

49
    9
    8
    Zdravím,

Přemýšlím o nových maticích na kola. Máte někdo nějakou zkušenost z jinými maticemi, či byste mi nějaké přímo doporučili?

Díky za tipy :)

2. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

435
    421
    63
    Ahoj, už 3 roky používám na BM (a na 323BJ jsem je měl taky cca 3 roky) tyhle polobezpečnostní matice od D1Spec:
    http://www.ebay.co.uk/itm/D1-SPEC-L...797485?hash=item2ed96568ed:g:WDsAAOSwBP9UYgKH
    jsou lehounký, pevný, mají spešl rozměr takže něco jako polobezpečnostní, a i když výrobce píše že se na ně nemá používat vzduchová pistole s příklepem na povolování a dotahování,tak mě se s nima nikdy nic nestalo (ani náznak že by se kroutily)

Poslední úprava: 3. 11. 2017
    MichaelPine se to líbí.
  3. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

831
    293
    63
    Tak ty jsou parádní

4. MichaelPine

MichaelPine člen KLANu

49
    9
    8
    Vypadají moc pěkně. V balení je tedy přibalený nějaký speciální ořech na dotahování?

5. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

435
    421
    63
    Jo přesně tak;)

6. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

831
    293
    63
    Hned bych je vzal protože jsou za poloviční cenu než u nás ale potřeboval bych aby byly dlouhý aspoň 10cm, mám šrouby dost utopené v kolech.

7. Rigor_Mortis

Rigor_Mortis nový člen

5
    2
    3
    Zdravím,
    opět se mi nechce plevelit fórum novým tématem, tak to píšu sem... Přemýšlím o podložkách pod kola, mazďácké disky se mi zdají v karoserii dost utopené a nějaký ten milimetřík ven bych chtěl přidat. Rozhoduji se mezi 15 mm podložkou a 20 mm podložkou.
    Netuší tady někdo, zda budu muset dokoupit i nové matice kol, delší než ty stávající, nebo ty originální budou stačit?

8. Natural

Natural správce Člen týmu

3 228
    1 843
    183
  9. Rigor_Mortis

Rigor_Mortis nový člen

5
    2
    3
    Díky! Takže pokud budu chtít 20 mm podložky, to abych koupil o 20 mm delší šrouby než jsou ty originální co tam teď mám... Netušíte někdo, jak dlouhé jsou originální šrouby? Nemám v tento moment možnost jeden šroub vyšroubovat a přeměřit...

10. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 830
    1 182
    153
    Spritmonitor.de
    1. jsou tam štefty a matice, ne šrouby
    2. 20mm podložka bude mít vlastní štefty a nižší matice na upevnění
    3. viz. obrázek :)
    0228141045.jpg

Rigor_Mortis se to líbí.
  11. Maleax

Maleax člen KLANu

45
    16
    8
    Spritmonitor.de
    Jak je to vůbec s legálností vysunutí kola pomocí podložek?

12. Pepajosef

Pepajosef člen KLANu

75
    21
    8
  13. Maleax

Maleax člen KLANu

45
    16
    8
    Spritmonitor.de
    A ta fotka co si sem dával to je z Tvýho auta?
    Mám takový laik dotazy ke zkušenějším:
    - dávají se dopředu i dozadu? (na řízení bude mít převážně vliv pouze předek ne?)
    - má to nějaký negativní efekt (logicky např. větší nápor ramen kol)?
    - nebude po vysunutí o 15-20mm kolo při najetí do díry dřít o podběh (u M6 GJ/GL)?
    - je to při ostřejší jízdě znát?

Prostě bych potřeboval plusy a negativa abych si udělal obrázek :D

14. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 326
    611
    113
    Spritmonitor.de
    Clovece nevim, nevim ... s brzdovyma destickama Ford ;).

15. Maleax

Maleax člen KLANu

45
    16
    8
    Spritmonitor.de
    Ty máš oko :D zas tak jsem to nezkoumal...

16. Pepajosef

Pepajosef člen KLANu

75
    21
    8
    No za me ..vice jak 10mm ven bych to nedaval. Max6 mi dokonce rikal ze nova trojka snese idealne jen 7mm ven..tedy ET43. Ja pujdu na tech ET40 a casem uvidime ..co to vozem udela

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

17. Rigor_Mortis

Rigor_Mortis nový člen

5
    2
    3

Díky za odpověď. Jak to tak vypadá, tak se na to asi vykašlu, je to taková blbost, že se mi do toho nechce investovat energie :D

Sdílet tuto stránku