1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

  Dismiss Notice

Mazda 2 (DJ) - obecně

Diskuzi v 'Mazda2 (DJ)' zahájil Milda, 30. 8. 2016.

 1. Milda

  Milda nový člen

  Zprávy:
  6
  Počet lajků:
  3
  Trofejní body:
  3
  Zdravím všechny příznivce Mazdy .Loni v září jsem koupil novou Mazdu 2 Skyactiv G 90 ve výbavě chalenge.V autě jezdívám většinou sám nebo s manželkou.Takže velikost plně dostačuje,kufr je taky v poho .Výkon je akorát ,krásně zrychluje,trochu ho sice brzdí delší převody a když chci jet dynamicky dám tam trojku nebo dvojku a auto vystřelí jako raketa v před. Spotřeba úžasná jezdím jen ve městě pokud nepoužívám klimu průměr 4,7-4,8l, při používání klimy do 5,1l a to nejezdím jak nějaký důchodce,spotřeba na dálnici při jízdě 160km/h motor točil nějakých 3.800 ot/min průměr se mi zvedl na 5,8 l .Spotřeba v zimě ve velkých mrazech do 5,8l. Jízdní vlastnosti jsou super a ten motor je úžasný.Jediné co mě někdy vadí že někdy povrzává palubní deska kolem rádia.Hlavně za studena.Jinak zatím naprostá spokojenost.
   
  Prakva a romin se to líbí.

Sdílet tuto stránku