• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Já mám 2017 M3 HB v takumi výbavě s 2.0 88kw. Také první auto, a na výkon si nemůžu stežovat (předtím jsem si půjčoval fabii 1.2). Těžko říct, jaký jsem řidič. Brzda plyn není moje, ale že bych zase pomalu vytáčel než se dostanu na 100 to také ne.
Se spotřebou jsem dlouhodobě na cca 7l, ale to hlavně kvůli dálnicím. Mimo se umím pohodově dostat na 5,7l a že předjíždím celkem často :)
Na zkušebce jsem měl tu 165hp ale nějaký obrovský rozdíl jsem necítil, ikdyž časem zvažuju ten upgrade na 165hp. Nicméně dlouhé zpřevodování mi asi vyhovuje víc :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Taky mě bylo dnešního dne dealerem řečeno, že posledmí vozy M3 navezou do ČR v srpnu, poté až nový model na jaře 2019...Tak si budu muset pospíšit...
 
Taky mě bylo dnešního dne dealerem řečeno, že posledmí vozy M3 navezou do ČR v srpnu, poté až nový model na jaře 2019...Tak si budu muset pospíšit...
Vem tu 2.0i 88kw realne kolem 140koniku..spotreba v manually do sesti litru..jak Sam poses rozdil v cene neznatelny..treba narazis I nalevnejsi skladofku

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Není nad čím přemýšlet. Dvoulitr jednoznačně. Sám jsem váhal mezi silnějším a slabším dvoulitrem a vzal jsem si silnější, protože by mě to později jistě štvalo. No a teď přemýšlím, jak posílit G165 :D
 
Tak jsem rozjel koupi M3 2.0i 88kw challenge hatch v bílé barvě, 426 000,-:). Dík za názory.
Termin dodani? Nebo sklad?? kazdopadne gratuluji..mame ji rok a zije s ni fajn. Neni lepsi auto v teto cene, kdyz od nej take ocekavas tak nejake to ridicske potesi a moznost se obcas trosku vyblbnout na okreskach..

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Termín dodání je bohužel květen, červen, kolem 20.6.2018 jedeme s manželkou bez dětí ;) do Rakouska, tak bych ji rád otestoval (tu M3 :D).
 
Ještě budu asi brát zimní pneu na litých kolech, jakou barvu byste doporučily k bílé M3?
kola.jpg
 
Je to i můj favorit, díky. Možná bych se pohlídnul i jinde, ale v tomto případě by to šlo bez DPH.
 
Back
Top