• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Já si hlavně třeba myslím, že ten kdo má rád zatáčky, si přeď nimi auto připraví mírným nahrbením sám a tak G-vectoring nepozná, respektive se neaktivuje. Ten se má aktivovat pouze pod plynem. Každopádně neřídil jsem a budu potom hodnotit více popřípadě, až budu mít tu čest :)
 
Dneska jsem byl v autosalonu a prohlednul jsem si facelifovanou trojku (i sestku). U me teda prevazuje pozitivni postoj. At uz exterierove, tak i interierove. Ale jasne, je to vec nazoru.

Interierove je to sladene jako aktualni sestka, vlastne to uplne vypada jako zmensena sestka mimo pristrojoveho stitu, ten je klasicky trojkovy. Ale ten volant ... hrozne se mi libi ten novy volant, co maji nove trojky a sestky (navic vyhrivany). Myslim, ze puvodne je z MX-5. Buu, ja chci takyyy ....
 
Dneska jsem byl v autosalonu a prohlednul jsem si facelifovanou trojku (i sestku). U me teda prevazuje pozitivni postoj. At uz exterierove, tak i interierove. Ale jasne, je to vec nazoru.

Interierove je to sladene jako aktualni sestka, vlastne to uplne vypada jako zmensena sestka mimo pristrojoveho stitu, ten je klasicky trojkovy. Ale ten volant ... hrozne se mi libi ten novy volant, co maji nove trojky a sestky (navic vyhrivany). Myslim, ze puvodne je z MX-5. Buu, ja chci takyyy ....
A poklepal si prstami na to strieborne \_/ na spodnom strednom ramene volantu ?
Postriebreny plast z číny :wacky:.... to už fakt mazda tam nemože dať originál hliník :( ????
Aký tam moze byt cenovy rozdiel ?! 2 € ?
Možno hliník náhrada bude, ako príslušenstvo M3 za "lidových" 50 € ....
 
@lakilaki , to nepoklepal, ale ze to je plast, me az tak neprekvapuje. Uz dnes je tam plast, ne? Alespon u me u sestky (a mam za to, ze trojka ma ten volant stejny, nebo aspon skoro stejny):
http://images.hgmsites.net/lrg/2016...-grand-touring-steering-wheel_100513868_l.jpg

Jako ano, to uz dnes me zpracovani plastu okolo volantu moc neutesuje. Packy, kryt volantu i volant sam ma docela prostor ke zlepseni. Ruzne tam jsou videt hrany a nelicuje to uplne presne. Je to takove lacinejsi, ano. Ale ze by mi to uplne vadilo, to zase ne.
 
Mimochodem, chapu to spravne, ze ten soucasny faceliftovany model trojky 2017 se jiz neznaci BM, ale BN? Mam pocit, jestli dokonce i GJ to ted pro 2017 nema jinak.
 
Jasně, máš všechna označení v názvu fóra...
No jo, ja vim. Ale prislo mi, ze posledni leta mela jedna generace jedno oznaceni bez ohledu na facelift apod., nebo? A najednou maji facelifty modeloveho roku 2017 nove znaceni. A to u GJ jde fakticky jen o drobnosti - facelift faceliftu.
 
Zdravim kupovala sem sedan letosni model mam ji asi mesic najete cca 4000 a slysim z motorove casti takovy cvakavy zvuk na ktery se me zeptali i znamy . V servisu v hrusce ostrava auto zkontrolovali a nezijstili zadnou zavadu . Nicmene sem zadala at mi nastartuji vice aut a u dalsich 5 aut tento neprijemny zvuk nebyl . Rekli mi ze kazdy motor je jiny .. bohuzel mam zkusenost s nissan qq ktery sem kupovala pred rokem a pul take od novoty a po 30000 km zacalo odchazet postupne vse ! Nastesti mi vsechny penize vratili ale uz bych nechtela zazivat ty navstevy servisu , pravniku atd . Mate nekdo s timto zkusenost nebo neznate odbornika pres motory ?? Diky
 
Cvakavý zvuk přímovstřikového benzínu může být způsoben vstřiky a ty můžou reagovat na palivo. Tak bych vyjel nadrž a zkusil natankovat prémiový benzín (verva atd.)
 
Diky nahraju a poslu tady . Je pravda ze tankuju 95 na shell ale to same i auta co jsme tam zkouseli tak uvidime co udela ta lepsi nafta . Diky za tipy
 
Mam prosbu.
Do mojej trojocky som si musela dat domontovat mazda alarm (zrejme meta) kvoli poistke. Teraz som presla do inej poistovne a oni chcu foto klaksonu alarmu. Ma niekto tusenie, ze kde by mohol byt?
Dakujem.
 
Vyfot jim klakson. Továrně dodávané a originál alarmy. Dnešní době už skoro nikdy nepoužívají samostatnou sirénu. Pošli jim kopii faktury kde bude vidět že jde o alarm a RZ / VIN vozu
 
Nad tym som uvazovala, ak by mi nikto nevedel poradit. Podklady od alarmu maju, ale chcu aj foto interierovych snimacov alarmu + foto klaksonu alarmu.
 
Back
Top