• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Co se týče parkovací kamery...originál,nebo ebay?..taky zvažuju něco pořídit. Díky.
Originál, i když se trochu bojím, že nebude natáčet do stran nebo tak něco... Po 2 letech mi to na tom autě dost začalo chybět, protože je Mazda větší auto, než jsem měla předtím a bez těchto věcí jsem se v klidu obešla. Senzory jsem nechtěla, nesnáším ten pípající zvuk pro blondýny :rolleyes: a nelíbí se mi ty čudlíky v nárazníku.
 
Originál, i když se trochu bojím, že nebude natáčet do stran nebo tak něco... Po 2 letech mi to na tom autě dost začalo chybět, protože je Mazda větší auto, než jsem měla předtím a bez těchto věcí jsem se v klidu obešla. Senzory jsem nechtěla, nesnáším ten pípající zvuk pro blondýny :rolleyes: a nelíbí se mi ty čudlíky v nárazníku.
Za originál parkovací kameru chtějí raketu,tak snad za ty peníze bude jízdní pruh natáčet. Ty za pár stovek z ebay to neumějí. Ty čudlíky parkovací pokud jsou v laku, jsou v pohodě... vlastně co z toho, když to otravné pípáni není přípustné:)
 
Jojo..přesně takovou raketu.;).Má někdo originál kameru?..pokud ano, natáčejí se jizdní pruhy při otáčení volantu? Mám pocit že bohužel nikoliv.Díky.
 
Tomu kdo neumi couvat ani kamera nepomuze :D A ted do mne :D
Ja jsem rad za ty predni i zadni senzory ale ne z duvodu parkovani ale spise z bezpecnostnich duvodu.Protoze uz se parkrat stalo ze se prejelo dite pri odjezdu z nejakeho obchodniho centra.A vzhledem k tomu ze to detekuje i toho mojeho maleho kocoura i psa jak se kolem auta motaji tak sem za ty senzory rad :)
 
Tomu kdo neumi couvat ani kamera nepomuze :D A ted do mne :D
Ja jsem rad za ty predni i zadni senzory ale ne z duvodu parkovani ale spise z bezpecnostnich duvodu.Protoze uz se parkrat stalo ze se prejelo dite pri odjezdu z nejakeho obchodniho centra.A vzhledem k tomu ze to detekuje i toho mojeho maleho kocoura i psa jak se kolem auta motaji tak sem za ty senzory rad :)
Tak jasně :)..zadní senzory mám a stačí to..jde hlavně o bezpečnost co se děje těsně za autem, proč nevyužít možnosti obrazovky,kdy stačí kameru na ní jen připojit. Do originál bych nešel, ale dají se sehnat daleko levnější a taky fungujou;)
 
Nad kamerou jsem taky přemýšlel, ale dát za ní 10 tisíc....a ta neorigo zase nemá nesnímá natočení volantu, takže to vypadá, že ušetřím desítku a zůstanu u zrcátek :D
 
Tak kamera pruhy podle volantu nenatáčí ani v BN. Nejsem si jist, že dodělávaná do BM (i originální) to dělat bude...
 
Nad kamerou jsem taky přemýšlel, ale dát za ní 10 tisíc....a ta neorigo zase nemá nesnímá natočení volantu, takže to vypadá, že ušetřím desítku a zůstanu u zrcátek :D
Ani originál dodělávaná kamera nenatáčí při pohybech volantu pruhy...Mě se jedná taky hlavně o bezpečnost a taky už mi vadilo i to, když jsem byla někde u lesa a neznala terén a chtěla se otočit, tak to bylo docela obtížné, nesjet někde do příkopu nebo nenarazit do pařezu :) Příště si pořídím CX-5, ta bude do terénu jak dělaná :D
Radši si připlatím, už i z toho důvodu, kdybych auto chtěla někdy prodat, ať to má vše originální příslušenství..
 
jsem zvědavý na konečné hodnocení
http://www.autoweb.cz/mazda-3-2-0-s...*********************************************
 
Ahoj, mate niekto skusenosti s Mobil 1 New Life 0W-40 ? rad by som nieco co ma rovnaku vyskozitu aj pri zvysenej teplote ...
:)
 
Cau, používal jsem ho dva roky v 6MPS, bez problému. Atmosféru to ,,umaže" s prtem v nose.
 
Ahoj, nezná někdo závislosti sklápění, především nesklápění zrcátek při uzamčení vozu?
Mazda 3 III BM 2.0 G120 Sedan Dík za info.
 
Omlouvám se, jestli to píšu do blbého tématu, ale dá se někde dohledat servisní plán pro BM? Jakože na které garančce se má co dělat. Díky!
 
Zdravim,
vybiram zimni kola k nove mazde 3, pneu uz mam koupene 205/60 R16, ale ohledne kol, muzu koupit kola s rozmerem
7x16" 5x114,3 ET48 ? Bohuzel nemam velky tecnicak, abych se podival (leasing). Jde mi hlavne o to, jestli rozmer 7x16 je ok a v pripade nehody by nedelala pojistovna bordel :)

Diky :)
 
Back
Top