• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Mazda 323F Ba 2.0 V6 go motoru

Miroslav Hrubý

člen KLANu
40
Ahoj, zdravím všechny mazdaky, resim problem s go motoru. 1. udelat go Kf de, ktere je celkem drahe uz jen na dily. 2. udelat reswap na KL de kde jsou levnejsi dily ale jedna se o swap na jiny motor dle internet je jedna o straight swap, ale od nightmara mi bylo receno, ze se predelavaji poloosy a cela elektrika. Ma s tim nekdo dalsi zkusenosti?
 
U BA nevim jak to je s elektrikou, ale zbytek veci je v pohode. prevodovku muzes nechat klidne svoji, zvladne to( taky mam na 2,5V6 prevodovku z 2,0V6)
 
to teda nevim, kdyz ty prevodovky maji uplne stejnej obal, lisi se jen prevodama a drzakama co jsou na nich nasroubovany ;)
 
Nejde o převodovku :D ale o blok motoru který tam udajně vadí :) je mi jasný že prevodovky to má stejne :) ale je prý větší olejový prostor a ten nějak u zasahuje do prostoru polos a vadí ... nevím co kde jak tak mi to bylo řečeno :)
 
Zajimavy ze bloky jsou taky stejny :D no nebudu to dale resit, protoze tento konkretni problem sem nikdy neresil ani o nem neslysel a muj nazor je pak pouha spekulace ;)
 
No jasne, lumpajze se zeptej... ten by to mohl vedet imho... pockej, ty si taky z plzne? Do hajzlu kdepa tytu se beres? :D Tak koukej sypat westsite unit, musime tu sceny na tom zapade nejak rozhejbat.
 
Nejsem :D ... jsem z Tábora :) Auto bylo prodaný do Tábora od p. Tomy, auto nebylo uplně super stavu ale už se na tom pracuje :) přes zimu GO motoru :3
 
No nic po čase jsem zjistil že swap je i tak celkem jednoduchý a GO je na 2.5 v6 velmi levnější :) víc info dám kamarad to swapuje a má s tím zkušenosti ... já svojí 323F v6 prodal kvuli dobré koupy 6MPS
 
No nic po čase jsem zjistil že swap je i tak celkem jednoduchý a GO je na 2.5 v6 velmi levnější :) víc info dám kamarad to swapuje a má s tím zkušenosti ... já svojí 323F v6 prodal kvuli dobré koupy 6MPS

Docela by mě zajímaly informace co se týče swapu KF -> KL, teda pokud si to ještě někdo přečte :D
 
Back
Top