1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazda 5, airbag spolujazdca

Diskuzi v 'Mazda5 (CR)' zahájil Otik69, 15. 5. 2018 v 04:10.

 1. Otik69

  Otik69 nový člen

  6
  0
  1
  Zdravim....mam Mazdu 5....a pri startovani sa mi stale rozsvieti napis, ze airbag spolujazdca je vypnuty. Ako...alebo, kde sa zapina airbag spolujazdca ?...dakujem
   
 2. Max6

  Max6 rodinný člen KLANu

  455
  430
  63

Sdílet tuto stránku