• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 5, trhanie motora

Otik69

nový člen
12
...zdravim, mam Mazdu 5...a pri rychlosti okolo 60 km zacne autom triast....hned zoberiem nohu z plynu a prestano to.....toto sa deje nepravidelne.....niekedy viac krat...niekedy menej....mozno sviecky vymenit ?....mozno je nieco zanesene ?.....neviem....dakujem, za kazdu radu...
 
Mam podobny problem,auto mě cuka jak kdyby chvilkama ztracelo vykon,svicky jsem vyměnil ale dela to porad,diagnostika mě ukazuje chybu nekde v sacím potrubí tak nevím
 
Bohužel se mi loni zadřel klimakompresor to vedlo k upálení řemenu a od te doby jezdím bez klimy tak nevím tento tyden to jdu řešit, doufám že nebudu muset měnit vše na sacím potrubí stylem pokus omyl
 
tak to bohužel nevím, ale s tou klimou se to děje běžně, že to jakoby cukne, ztratí výkon, je to znát při plynulé jízdě ..
 
tak to bohužel nevím, ale s tou klimou se to děje běžně, že to jakoby cukne, ztratí výkon, je to znát při plynulé jízdě ..
Nemáš zkušenosti s kodem chyby P2009 u jiných modelů tr.mazda 6 to souvisí s Solenoind ventilem, bohužel vůbec netuším kde to je ani kde ho koupit, nemůžu ho vyhledat,pomohlo by kdybych věděl jak ho vyhledat bylo by to ok
 
Back
Top