• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Palubní počítač v budíkách je v češtině? Tablet na palubce ano, ale PP v budíkách asi ne nebo že by se mazda posunula?
 
Palubní počítač v budíkách je v češtině? Tablet na palubce ano, ale PP v budíkách asi ne nebo že by se mazda posunula?

Presne, jde mi o palubni pc, zmenu jazyku v "tabletu" jsem somrzejme nasel hned.
 
Holandsky umim, v tom problem neni;) jen je to divne ze mam ten "tablet" v cestine a ten maly palubak v NL. ;)
Změnit jazyk palubního počítače jde jen na některé jazyky (angličtina, němčina atd., na češtinu to nejde). Takže jestli to chceš změnit např. na angličtinu, tak to musíš udělat přes "tablet" tak, že dáš nejdřív angličtinu a pak zase češtinu.
 
Změnit jazyk palubního počítače jde jen na některé jazyky (angličtina, němčina atd., na češtinu to nejde). Takže jestli to chceš změnit např. na angličtinu, tak to musíš udělat přes "tablet" tak, že dáš nejdřív angličtinu a pak zase češtinu.

Dekuji za radu, necham to tak, kdyz nejde cestina, tak muze zustat holandstina.
Dik za vyjasneni ;)
 
Já teda jednou nastavoval jazyk v GH z holandštiny na angličtinu přes hlasové příkazy a bylo to teda něco :D výslovnost asi nebyla 100%, ale na druhý třetí pokus jsem to tipnul, ale to je tím, že si celkem pamatuju, jak jdou jednotlivý možnosti po sobě, nedokážu si moc představit, že bych to musel řešit, aniž bych to znal :D
 
Já teda jednou nastavoval jazyk v GH z holandštiny na angličtinu přes hlasové příkazy a bylo to teda něco :D výslovnost asi nebyla 100%, ale na druhý třetí pokus jsem to tipnul, ale to je tím, že si celkem pamatuju, jak jdou jednotlivý možnosti po sobě, nedokážu si moc představit, že bych to musel řešit, aniž bych to znal :D

Tak to jsi dobry ;) me zarazi ze tam je holandstina, ale cestinu tam nedaji, jak rikam mi ten jazyk problem nedela, ale cestina je cestina :)
 
Zdravim, ma nekdo (jako ja) problem s brzdami? Pri brzdeni z dalnicnich rychlosti mi to nekdy pekne trepe s volantem. Desky i kotouce jsou jako "nove" mi rekli v neautorizovanem servisu, brzdy vycistili ale nepomohlo to...
Auto mam porad v zaruce tak s tim zajedu do Mazdy (mam tech drobnosti trosku vic co me se*ou)
Najeto 55tkm
 
Já jen nechápu, proč, když máte auto v záruce, s ním jdete do neautorizovaného servisu?
 
Já jen nechápu, proč, když máte auto v záruce, s ním jdete do neautorizovaného servisu?
Jezdim do autorizivaneho ;) auto jsem mel na vytlumeni prednich podbehu, kdyz uz byly kola sundane tak jsem jim rekl at se mi mrknou na brzdy ( je to mechanik z rodiny) .
Tak proto :)
 
Mám asi podobně staré auto s podobným nájezdem (něco přes 60000km) a nic takového se u mě neprojevuje.
 
Mám asi podobně staré auto s podobným nájezdem (něco přes 60000km) a nic takového se u mě neprojevuje.
Zajedu s tim do servisu at na to mrknou, ja nekde cetl ze ty brzdy u GJ stoji za ho*no, tak proto jsem se chtel jeste tady zeptat na zkusenosti ;)
 
pokud mluvíš o tom, že při brždění ze 130km/h brzdíš před sjezdem z dálnice a brzdy vibrují, je to špatně a nejspíš jsou zvlněné kotouče. Pokud se bavíme o vyšších rychlostech a prudkém brždění, zas tak neobvyklé to není.

S brzdami jsem nic neměl, ale i tak jsem pro jistotu na předek koupil frézované kotouče a polokeramické destičky, abych zvýšil účinek brzd... vyplatí se to ,-)
 
pokud mluvíš o tom, že při brždění ze 130km/h brzdíš před sjezdem z dálnice a brzdy vibrují, je to špatně a nejspíš jsou zvlněné kotouče. Pokud se bavíme o vyšších rychlostech a prudkém brždění, zas tak neobvyklé to není.

S brzdami jsem nic neměl, ale i tak jsem pro jistotu na předek koupil frézované kotouče a polokeramické destičky, abych zvýšil účinek brzd... vyplatí se to ,-)

Presne o tom mluvim, kde se stala chyba ze jsou zvlnene kotouce? Kvalita brzd? S tim me asi stejne poslou nekam kdyz na ne vybalim to ze je to auto v zaruce, ze?
Kdyz brzdim jemne az normalne tak to vibruje dost, kdyz na to "dupnu" tak to je mnohen lepsi..
 
brzdy můžeš utavit a zvlnit ani nemrkneš .... stačí je pořádně rozehřát přibržďováním v nějakým dlouhým klesání, pak vjedeš do louže nebo dupneš na brzdu a je po nich...

ale jestli je to v záruce, tak po nich šlapej, vem je na dálnici a ukaž jim to ,-)
 
brzdy můžeš utavit a zvlnit ani nemrkneš .... stačí je pořádně rozehřát přibržďováním v nějakým dlouhým klesání, pak vjedeš do louže nebo dupneš na brzdu a je po nich...

ale jestli je to v záruce, tak po nich šlapej, vem je na dálnici a ukaž jim to ,-)

Diky za radu ;) urcite s tim zajedu at na to mrknou, btw. Kolik Te stal ten komplet brzd do predu?
 
Back
Top