1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazda 6 GJ r.2014 - RVM chyba

Diskuzi v 'Mazda6 (GJ/GL)' zahájil enzo, 6. 7. 2018.

 1. enzo

  enzo nový člen

  2
  0
  1
  Ahoj,

  zacala mi svitit na palubce chyba RVM (sviti oranžově). Zkousel jsem odpojit bateri, ale zadna zmena. Do toho obcas problikava oranžově za jizdy startovaci tlacitko. Mohlo by to mít nějakou sovislost a kde je případný problém? Diky.
   
 2. Natural

  Natural správce Člen týmu

  3 342
  1 986
  183
  Diagnostika píše jaký kód chyby?
   
 3. enzo

  enzo nový člen

  2
  0
  1
  chyba 54: missing calibration left side. Co se toho startovaciho tlacitka, nevim. Stale blika za jizdy oranžově.
   
 4. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 908
  2 962
  183
  Spritmonitor.de
  a servis si neví rady...?
   
 5. Dup82

  Dup82 nový člen

  21
  1
  3
  Enzo toto jsem nasel,nevim zda to je to same co u tebe,ale snad to pomuze
   

Sdílet tuto stránku