• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 GL - facelift 2018

Já jsem o výměně za nový model také přemýšlel, ale jen do doby, co jsem zjistil, že motor 2,5L s turbem v Evropě nebude. :( Další změny už nejsou natolik výrazné, abych si tím smysluplně odůvodnil odprodej auta po roce a půl.
 
Já jsem o výměně za nový model také přemýšlel, ale jen do doby, co jsem zjistil, že motor 2,5L s turbem v Evropě nebude. :( Další změny už nejsou natolik výrazné, abych si tím smysluplně odůvodnil odprodej auta po roce a půl.
Do 2.5T bych šel hned. Každopádně mám 2.0, takže mám stále kam růst :) Krom toho z různých důvodů si musím koupit nové auto a to staré už používat nemůžu. Takže nová Mazda 6 2.5L je jasná volba, jen mě trochu mrzí, že se vzdám manualního řazení.
 
Do 2.5T bych šel hned. Každopádně mám 2.0, takže mám stále kam růst :) Krom toho z různých důvodů si musím koupit nové auto a to staré už používat nemůžu. Takže nová Mazda 6 2.5L je jasná volba, jen mě trochu mrzí, že se vzdám manualního řazení.
Nelituj automatu. Je to jeden z nejlepších, s nimiž jsem kdy jezdil (včetně těch v prémiových značkách).
 
Tak z AUTOTIPU byli v pátek v Polsku na novou M6 se dívat .... mají na FB i fotky nějaké interiéru a i kousek sedadla a je už takové pomačkané jak šlo vidět na fotce tu někdo dal ... jsou tam fotky i palubovky a nějakých částí interiéru (i parkování) a i video palubovky ... info je na prostředním budíku, už není na levém.
 
Nelituj automatu. Je to jeden z nejlepších, s nimiž jsem kdy jezdil (včetně těch v prémiových značkách).
Tady na foru jsem to cetl uz nekolikrat, ze automat v Mazde je super. Nebyt toho, tak o automatu ani neuvazuju. Spis mi bude chybet podrazovani pred prudkyma zatackama a pozitek z ostryho rozjezdu :) Mozna castecne pomuzou padla pod volantem, ale asi to nebude uplne ono.


Tak z AUTOTIPU byli v pátek v Polsku na novou M6 se dívat .... mají na FB i fotky nějaké interiéru a i kousek sedadla a je už takové pomačkané jak šlo vidět na fotce tu někdo dal ... jsou tam fotky i palubovky a nějakých částí interiéru (i parkování) a i video palubovky ... info je na prostředním budíku, už není na levém.
To je uplne stejny auto, odkud je ta fotka se sedackou.
Jinak je super, ze tam je budik na teplotu vody a nemusim porad jezdit s informací ohledně toho za jak dlouho musím do servisu (jediné okno, kde je teplota vody).
 
Spis mi bude chybet podrazovani pred prudkyma zatackama a pozitek z ostryho rozjezdu
Ostrej rozjezd chybět nebude :) ..ale radost z dobře trefenýho meziplynu bohužel chybět bude..
Poslední dobou jsem měl možnost srovnávat 2,0 (různé modely) vs. 2,5.
Na všechno se dá zvyknout, ale holt ruku na srdce na zatáčkové vyblbnutí to bude k 2,5 chtít kouknout po nějaké MX-5 :D :happy: Ovšem co do výkonu, tak tam 2,5 je úplně o něčem jiném :cool:
 
2,2 SkyD 135kW a 445Nm - zvuk vytočeného nafťáku k nezaplacení :D A vy tady řešíte benzín :D

PS: prsknut tam trochu chcánek, aby to bylo víc eko :D
 
No a teď koukám na INTERIER té nové M6 a zase vrátili to modré světlo na osvětlení interiéru co bylo u GH jak jsou stropní světla a u GJ+GL není.
 
No a teď koukám na INTERIER té nové M6 a zase vrátili to modré světlo na osvětlení interiéru co bylo u GH jak jsou stropní světla a u GJ+GL není.
K cemu to modre svetlo tam jako bylo? U gh jsem to mel a celkem k ho*nu, tata to ma u par Subaru a taky pekne k nicemu :D
 
Dnes jsem se v CarStar byl optat na novou Mazdu 6. Škoda, že ji stále neměli k dispozici. Údajně ji budou mít začátkem července. V případě, že bych si vybral jiné auto než skladovku, tak by čekací doba byla kolem 2 měsíců.
Ptal jsem se na nárůst váhy a údajně to je širšíma sklama, větším odhlučněním a většíma brzdama na předku.
Tak jsem si rovnou nechal udělat cenovou nabídku na 2.5L Revolution Top a rovnou mi tam dali menší slevu cca 4%, nevím jestli je to běžné a jestli se náhodou nedá domluvit lepší cena :)
 
Podle popisu a fotek to ma ostrikovac svetel, tak to treba bude mit i vetsi nadrzku na kapalinu i s čidlem, na kterou si tu lidi stezovali
:)
 
Back
Top