• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 GL - facelift 2018

Kolega má asi 5. Mazdu 6, kupujem dvě auta najednou, platíme hotové, natvrdo jsme dealerum řekli že berem od toho kdo dá nejlepší cenu a k autům nemáme žádné doplňky jako povinna výbava, koberečky atd.. Takže snad nějak tenhle mix vyrobil tu cenu :)
Tak to potom gratuluju :)
 
Jen škoda že budou až v říjnu takže naštěstí že ta cena je taková protože se rovnou budou kupovat zimní kola, nástřik podvozku a dutin atd... Btw řeším zda zimni 18r nebo 19r, má někdo doporučení jaký rozměr zvolit?

18” jsou o kousek lehci a pohodlnejsi, 19” jsou hezci ... tezko radit, to musis promyslet sam ;)
 
Mazdar,
Dnes som si prevzal novu 6ku vo vybave Takumi Plus. Ak mate nejake otazky, tak sa pytajte.

Mimochodom, ak ste vysoky viac ako 190cm, tak sa vam asi viac hodi Revolution Top, kvoli stresnemu oknu. Skusal som predchadzajucu 6ku bez stresneneho okna a bolo to ok. Teraz sa zmestim, ale mat par cm navyse uz by asi nebolo pohodlne.
Inak som spokojny, len motor zatial setrim :)

DSC_0868.JPG
 
Mazdar,
Dnes som si prevzal novu 6ku vo vybave Takumi Plus. Ak mate nejake otazky, tak sa pytajte.

Mimochodom, ak ste vysoky viac ako 190cm, tak sa vam asi viac hodi Revolution Top, kvoli stresnemu oknu. Skusal som predchadzajucu 6ku bez stresneneho okna a bolo to ok. Teraz sa zmestim, ale mat par cm navyse uz by asi nebolo pohodlne.
Inak som spokojny, len motor zatial setrim :)

Zobrazit přílohu 14866
Gratulace a zavidim :) Ma to CarPlay?
 
Tak ja jsem si objenl revolution top pac Takumi mela pro me uz pouze nesmyslne doplnky navic. Pravda jediny co me stve je to ze nemam narok na cernou stropnici ale nejak jsem se s tim smiril. Naopak ja osobne takumi nechtel kvuli hnedemu interieru ac tvrdi ze vse v kuzi je potazeno nappou. BTW ja osobne mam sedan pac kombik zhlediska rizeni povazuji za zcela jine auto.
 
Gratulace a zavidim :) Ma to CarPlay?
Od vyrobi nema, ale vraj sa to da dokupit za 300€. Je potrebne vsak zvolit Apple CarPlay alebo Android Auto - nejde pouzivat obe moznosti.
Zaskocili ma sumou v eurach, asi to maju prevzate od nemcov (niekto to tu uz spominal).
Ja som este pred kupou nasiel press release mazdy, ze nove 6ky budu mat CarPlay aj Android Auto ako prve Mazdy, avsak v prvych kusoch to nebude, neskor to vyriesi firmware update.
Hadam to za 300€ je dodatocne prislusenstvo a skutocne to vyriesi update fw :)
 
V kadzem pripade gratulace jak dlouho si na ni cekal?
Od zverejnenia, od listopadu :D
Vybral som si starsi model, ale par dni na to som sa dozvedel o facelifte a vravel si, ze urcite sa mi oplati pockat kvoli adaptivnemu tempomatu od 0 kmh a odvetravanym sedackam.
Potom som dlho cakal, kym sa objavi cennik. Povodne sa mala zacat predavat od 1.4., ale na stranke Mazdy som nic nenasiel. Cca pred mesiacom som sa bol informovat u obchodnika a dozvedel sa, ze uz su prve kusy na ceste a Takumi Plus bude cervena aj seda. Najprv som chcel sedu (na tu som bol zvyknuty z predchadzajuceho auta), ale nakoniec to vyhrala cervena :)
 
Pokud jsem to chapal spravne, tak asi to nemaji ani nova auta jeste.
Prave v tom videu od @Jakub95 uz normalne mel CarPlay. Za EUR 300 do novyho auta, ktery by to melo mit automaticky, mi to prijde jako overkill.
Pravda jediny co me stve je to ze nemam narok na cernou stropnici
Mam z toho uplne stejny pocit. Jeste to bezrameckovy zrcatko me stve :) Ta hneda se mi osobne nelibi.
 
Me se nelibi ze to nedostane 2.5 turbo, zrcatko a hneda jde uplne mimo me...
 
Me se nelibi ze to nedostane 2.5 turbo, zrcatko a hneda jde uplne mimo me...
Tak s tim se clovek musi smirit :)
nebo si za cca 800k muzes koupit v USA + CZK 100k doprava + 250 clo a DPH + 50k uprava na STK a mas Mazdu 6 2.5L turbo za krasnych 1.2m :)
 
Nemuze se to koupit v USA, prihlasit na "kamarada" tam, dovezt to sem a jezdit tady s tim na US znackach? :D Zrovna minuly tyden jsem tu pred praci videl Mustanga s Floridskymi znackami, tak jsem premyslel, jestli je tu na vylete, nebo neco takoveho.
 
Mimochodom, podpisala sa dohoda medzi EU a Japonskom, tusim od buduceho roku sa uz nebude platit CLO, takze Mazdy by mali zlacniet :)
 
Back
Top