• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Mazda 6 vs Škoda Octavia

vladas75

rodinný člen KLANu
3 488
Mazda je prostě Mazda ;) .Jeden z mála testů kde se nenadržuje Škodovce :rolleyes:
http://www.autojournal.cz/srovnavac...zda-6-auta-z-jinych-trid-ale-za-stejnou-cenu/

a tato hláška mě pobavila a v praxi na silnicích fakt sedí :D
" Přiznám se, že jsem nikdy nešel s touto českou dobou, kdy je 90% majitelů Octávií hrdě přesvědčeno, že je to nejlepší auto na světě, které se udrží za zadkem snad i 911 a přitom pojede za 5 litrů na 100 km."
 
Poslední úprava moderátorem:
Ve ctvtek jsem mel pujcenou sluzebni okravku (stejna jako v testu akorat kombi) po strasne dlouhe dobe...byl jsem uplne rozcarovan z toho hlasiteho projevu, z nedostatku prostoru uvnitr, zpracovani interieru....po tech dvou mesicich co mam mazdu tak musim rict ze nelituju sve volby...predtim jsem o oktavce uvazoval ale jsem rad za svou volbu...cenove je 6-tka o neco vyse ale ne o moc...sluzebni oktavky meli cenovy strop 700 tis.....nemuzu vic ne zsouhlasit, mazda je proste mazda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Podívejte se dobře, s čím nejporuchovější a nejodfláklejší Škodovku v historii srovnává ten osel novinářský. Vzal Mazdu 6 z roku 2013, nebo 2014 před faceliftem. Proč nedal poslední variantu s např bíločerným interiérem? Bože dnes může dělat novináře úplně každý...
 
Podívejte se dobře, s čím nejporuchovější a nejodfláklejší Škodovku v historii srovnává ten osel novinářský. Vzal Mazdu 6 z roku 2013, nebo 2014 před faceliftem. Proč nedal poslední variantu s např bíločerným interiérem? Bože dnes může dělat novináře úplně každý...
Asi proto, že tento test jsem četl již před rokem, když jsem hledal něco k Mazdě. A myslím, že před rokem tam byl datum testu z roku 2015:cool:.
 
Back
Top