• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

2016 cekal sem 4 mesice, prvni dojmy, bomba, jen doufam ze se motor jeste trosku rozjede po zajeti, ale jede moc pekne, 110kw awd
 
Mám objednanou Soul Red ,ale už jsem potkál naživo 3 Jet Black Micy ,tož to možná eště přehodnotím :D;)o_O
 
Má někdo přehled kolik je CX3 v Mazdaklanu??
Pocet nevim, to leda @shr3k, kdyby si chtel pohrat s nejakym selectem v DB nad podpisama.

Kazdopadne z pozorovani fora se domnivam, ze je tu CX-3 nejaktivnejsim SkyActiv modelem nebo aspon nejdiskutovanejsim.

Zase ale mozna to bude tim, jak je to "stary" model, v jake je cenove kategorii a typ vozidla. Novejsi MX-5 asi zrovna mainstreamovejsi nebude :D.
 
Nebudu lhat, ja bych byl take rad, kdybych ji mel jako druhe auto. Ale obavam se, ze manzelka ji chtit nebude, ze je to male :D.
 
Mám objednanou Soul Red ,ale už jsem potkál naživo 3 Jet Black Micy ,tož to možná eště přehodnotím :D;)o_O
Nech si red at nas nejezdi tolik v cerny :) tech red soul je hrozne malo :) v libereckem kraji budu asi jediny s cernochem ! Vidam jen red white ceramic a jednou blue !
 
Poslední úprava:
Zdravím,tak dnes návštěva salonu a první seznámení cx-3 je to krása,vše mi pasuje posed super.Tak ted jen zkušební jízdu a můžeme objednávat.
 
Doplňky už mám, ještě to hlavní, 3 měsíce čekání za mnou, měsíc a půl zbývá. A hned po 2 týdnech zaježďování hurá s mazdičkou do Chorvatska
 

Přílohy

  • IMG_7699.JPG
    IMG_7699.JPG
    743,2 KB · Zobrazení: 72
Back
Top