• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Poslední úprava moderátorem:
2015 - 2016 od challenge urcite, ale ted na strankach mazda az od attraction snad to je preklep !
Aha?..vím 100% že u letošního attraction zůstal.To že by to u challenge letos ošidili mi je novinkou.Tak to jsem tedy sám zvědavý jak to bude.
 
Aha?..vím 100% že u letošního attraction zůstal.To že by to u challenge letos ošidili mi je novinkou.Tak to jsem tedy sám zvědavý jak to bude.
Myslím , že to tam je , eště jsem to netestoval,nebyl čas :D furt někde lítám
 
Poslední úprava:
Ta je! Já mám jak jde poznat dle obrázku, Soul Red a ta jí fakt také sekne. :) ;)Jen budu upravovat barevně, lemy blatníků a nárazníky (to co je černé) Metalickou Zlatou (ryzí) a k tomu Stříbrnou. Jsem zvědav na výsledek.
 
Bumbat

Novy challenge nema dab !!! Nechapu !

Kluci to je jizda ty vole ta jede ! A smrad z motoru haha vosk ! Radi nadherne !

Pauza kochani

IMG_0521.JPG
 

Přílohy

  • IMG_0516.JPG
    IMG_0516.JPG
    898,8 KB · Zobrazení: 46
  • IMG_0517.JPG
    IMG_0517.JPG
    983,7 KB · Zobrazení: 44
Poslední úprava moderátorem:
Super :happy: tak ať slouží. Když se dívám na ty koberečky tak nevím jestli mám do nich jít.
 
@Sedly, nemuzes to psat vsechno do jednoho prispevku? 5 prispevku za sebou od stejneho autora moc strankovani nepomaha ;). Chapu, ze nadseni z noveho vozu je paradni a ze pouzivani kratkych vet zvysuje dramaticnost, ale takhle to neni na foru zrovna idealni,
 
já mám challenge 2016 a žádný DAB jsem tam nenašel ...
Neni ! Byl jen v modelu 2015 - 16 nechapu proc ho tam nenechali !

Super :happy: tak ať slouží. Když se dívám na ty koberečky tak nevím jestli mám do nich jít.
Ne 900 kc hruuuuuza ale good ! Vezmi je

@Sedly, nemuzes to psat vsechno do jednoho prispevku? 5 prispevku za sebou od stejneho autora moc strankovani nepomaha ;). Chapu, ze nadseni z noveho vozu je paradni a ze pouzivani kratkych vet zvysuje dramaticnost, ale takhle to neni na foru zrovna idealni,
Aha sorry ! Tak za tyden ahoj haha

Tak to je celkem krok zpátky, škoda. Místo toho jsou tam jiné fičurky:) Je vidět podle příspěvků že ti CX3 sedla a udělala dojem:) A co koberce,dali darem?
Ne ! 900 ! Ale sleva celkem 19 tisic !!!
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top