• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

V modelovom roku 2017 pribudli do CX-3 nejake nove funkcie, tak to mozno dali uz aj tam. Mas na vodicovych dverach tlacitko na zapinanie a vypinanie tejto automatickeho sklapania zrkadiel po zamknuti auta?
 
V modelovom roku 2017 pribudli do CX-3 nejake nove funkcie, tak to mozno dali uz aj tam. Mas na vodicovych dverach tlacitko na zapinanie a vypinanie tejto automatickeho sklapania zrkadiel po zamknuti auta?
Přesně tak jak říkáš, v 2017 je už atom. sklápění zrcátek.
 
V modelovom roku 2017 pribudli do CX-3 nejake nove funkcie, tak to mozno dali uz aj tam. Mas na vodicovych dverach tlacitko na zapinanie a vypinanie tejto automatickeho sklapania zrkadiel po zamknuti auta?

Je tam
 

Přílohy

  • IMG_3079.JPG
    IMG_3079.JPG
    596 KB · Zobrazení: 74
Mě se to manuální sklápění hodí, mám úzkou garáž a když do ní vjíždím, mohu si zrcátka sklopit a v klidu zaparkovat. :) ;)
 
Je tu nějak mrtvo, tak přidávám fotku své krásky se slunečnicemi
Ad slunečnice, trochu ot) Včera jsem projížděl zapadlou silničkou kolem slunečnicového pole. Jeden mladík tam fotil svou milou jak stojí mezi slunečnicemi. Tričko měla. Zatím... :)
 
No a neni to jen bezklicovym zamykanim? Hadam, ze ma vybavu Revolution, takze jej tam (asi na rozdil od Tebe) ma.

Tudiz staci poodejit kousek od auta, treba na porizeni snimku, a zamkne se samo.
Kamo mam challenge a po 30 vterinach se vozidlo samo zamkne ! Muzes nastavit casovy interval ! Ne jenom radulin revolution. :)
 
Kamo mam challenge a po 30 vterinach se vozidlo samo zamkne ! Muzes nastavit casovy interval ! Ne jenom radulin revolution. :)
a nepleteš si to s tím -- že se sám po 30 vteřinách zamkne, když odemkneš dálkovým a do 30 vteřin neotevřeš žádné dveře tak se to zase zamkne ???
 
a nepleteš si to s tím -- že se sám po 30 vteřinách zamkne, když odemkneš dálkovým a do 30 vteřin neotevřeš žádné dveře tak se to zase zamkne ???
Takhle přesně to funguje i u mě. Po odemčení dálkovým ovladačem a pokud se neotevře některé z dveří, auto se po zvoleném časovém intervalu znovu uzamkne. Jestli se pootevřou a zabouchnou, pak se samy už nezamykají.
 
Poslední úprava:
Tak nevím, ale u mě to funguje tak, že když se od auta vzdálím na cca 80cm, samo se zamkne po vystoupení z vozu. ;) :)
 
Zdarec všichni šťastní majitelé CX-3!
Už jste někdo udělal nějakou zkušenost s tou kamerou v předním okně (SCBS - pro prevenci čelního nárazu)?
Chci to nějak vyzkoušet, třeba že na mě kluk hodí nějaký lehký míč nebo krabici během jízdy apod., ale nevím, co to udělá.
(To jak se ptali toho dědy, jak je na tom s výpočetní technikou: "Asi jako s cizí ženskou. Vím, kam máčknout, ale nevím, co to udělá...")
A co ten G-Vectoring Control? Funguje prý to jen při klidné a plynulé jízdě...
Díkec za postřehy!
Sláva
__________________________________________________
P.S.: Mám bílou Challenge (z ADJ Jihlava) teprve 2 měsíce (asi 1500km),
zatím radost veliká, pročet jsem pravděpodobně celé toto téma, tak postupně sbírám zkušenosti...
 
Zdarec všichni šťastní majitelé CX-3!
Už jste někdo udělal nějakou zkušenost s tou kamerou v předním okně (SCBS - pro prevenci čelního nárazu)?
Chci to nějak vyzkoušet, třeba že na mě kluk hodí nějaký lehký míč nebo krabici během jízdy apod., ale nevím, co to udělá.
(To jak se ptali toho dědy, jak je na tom s výpočetní technikou: "Asi jako s cizí ženskou. Vím, kam máčknout, ale nevím, co to udělá...")
A co ten G-Vectoring Control? Funguje prý to jen při klidné a plynulé jízdě...
Díkec za postřehy!
Sláva
__________________________________________________
P.S.: Mám bílou Challenge (z ADJ Jihlava) teprve 2 měsíce (asi 1500km),
zatím radost veliká, pročet jsem pravděpodobně celé toto téma, tak postupně sbírám zkušenosti...

Tak mě to do řízení zatím sáhlo 2x a je to dost podobné jako ABS, jednou při vjeti do kruhového objezdu kdy to asi zaměřilo auto v druhém pruhu a jednou při dojetí kolony. Je to spíš prevence na zmírnění nárazu
 
Zdarec všichni šťastní majitelé CX-3!
Už jste někdo udělal nějakou zkušenost s tou kamerou v předním okně (SCBS - pro prevenci čelního nárazu)?
Chci to nějak vyzkoušet, třeba že na mě kluk hodí nějaký lehký míč nebo krabici během jízdy apod., ale nevím, co to udělá.
(To jak se ptali toho dědy, jak je na tom s výpočetní technikou: "Asi jako s cizí ženskou. Vím, kam máčknout, ale nevím, co to udělá...")
A co ten G-Vectoring Control? Funguje prý to jen při klidné a plynulé jízdě...
Díkec za postřehy!
Sláva
__________________________________________________
P.S.: Mám bílou Challenge (z ADJ Jihlava) teprve 2 měsíce (asi 1500km),
zatím radost veliká, pročet jsem pravděpodobně celé toto téma, tak postupně sbírám zkušenosti...
Me ani jednou !!! Pokazde malem zadour !!! Ta kamera je asi odpojena nebo ty cidla v masce ! Nevim vlastne kde to je !
 
Zdarec.
Je to v čelním skle nahoře...
kam_SCBS.jpg
Jak píše vladas75, tak snad to nějak funguje.
Při prodeji mi říkali, že jim to při předváděčce nových CX-3 bylo prezentováno a že to funguje, ale snad je to nějaký pak tvrdý zásah, takže být připoután atd.
Holt to musím nějak zkusit...
Dám pak vědět...
A co ten G-Vectoring, nikdo nic? (na rozdíl od G-Bodu prý to funguje u všech...)
Sláva
 
Back
Top