• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Zdravím, mám dotaz na majitele 18" kol, jestli by mi mohl někdo napsal přesné rozměry středových krytek kol. Díky moc :)
 
včera si vesele parkuji a jdu se,, přežrat '' do mekáče! přijdu a kurva mazda svítí! přátele proc mazda neřve že jsem nechal rozsvíceno? vse nastaveno jak má a rve pouze když necham na parkovací světla nechápu!
 
mam challenge! vše prostudováno! prostě nezhasnu vypnu motor a vypadnu tak mazda neřve!
 
mám challenge a světla se mi rozsvítí při nastartování a zhasnou po vypnutí motoru , rozsvítí se i při odemknutí dálkovým ovládáním a při zamknutí zase zhasnou .
 

Přílohy

  • IMG_20170917_130409_1.jpg
    IMG_20170917_130409_1.jpg
    519,4 KB · Zobrazení: 37
kluci nikde! jsem.kus vemena ! proč by to mělo řvát, když to automaticky samo po 30 vterinach zhasne! a pri odemceni se to automaticky rozsviti tedy jestli mam aktivovan coming home Light a leaving home light! kurva nečekal jsem, ze je cx3 tak skvělá :)! vsem omluva a děkuji pzn. proto to upozorňuje pouze u parkovacek!

mám challenge a světla se mi rozsvítí při nastartování a zhasnou po vypnutí motoru , rozsvítí se i při odemknutí dálkovým ovládáním a při zamknutí zase zhasnou .
vladas75 přesně tak kamo jak píšeš ! ja si to auto snad ani nezasloužím:)
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top