• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Včera som zapísal auto nové značky huraaaa dnes studena sprcha ...telefón z polície nesedia mi WIN čísla na technicaku ani údaje o vozidle a poistke mám ísť okamžite riešiť :mad::mad::mad:
 
Taky jsem měl s jiným autem broblem, když úřednice opsala špatně číslo . Při první registraci. Nezávidím.
 
Aj keď je len 7:30 teraz mi volali z Mazda ...dali mi zlý TP ...som hrdým majiteľom MAZDA CX-5 podľa TP
 
kebyže ma včera stopnú tak je problém ...buď je auto "kradnuté"alebo poznávacie značky ..toto sa môže stať vážne len na východe Slovenska
 
Mimochodem, co to mas za znacku na fotce? To je nejaka Slovenska prevozni? Ja jen, ze je uzka a pritom tam je ramecek na normalni sirokou.
 
A keď mi povedal že na vine som ja lebo som si neskontroloval číslo :mad::mad::mad::mad:
Já jsem zase udělal pravý opak. Koupil jsem si novou M6 (GL) a na TP bylo označení GH (2. Generace M6), tak jsem se na to ptal u prodejce (čekal bych tam GL, případně GJ) a byl jsem za idiota, protože to je prý normální a je to u všech nových M6.
 
Jojo, ja jsem se kdysi ptal i na foru, ale mozna to bylo jeste na MC. Tusim, @shr3k mi tenkrat odpovidal, ze to je z duvodu zjednoduseni homologace noveho modelu.
 
GJ/GL byla homologována jako technický upgrade GH z důvodu možnosti použití chladiva R134a v klimatizaci. CX-5 musela už jako nový vůz dostat R1234yf.
 
Mám otázku ...dá sa niekde nastaviť zvukové hlásenie pri uzamknutí vozidla ? (To pipnutie keď zamknes autíčko )
 
Back
Top