• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Mne nič mám výbavu challenge
Tvoje je výbavou vyššie ako pozerám,neviem či to je výbavou alebo nastavením
 
Nevie niekto poradiť kto ma výbavu Challange či sa to dá ? To pipnutie pri zamknutí vozidla
 
řekl bych, že to challenge na 99% nemá. To 1% je moje nešikovnost, protože se mi to nepovedlo nijak zprovoznit :D
 
Nevyhrál,kdyby každá výbava měla svoje noty tak bychom nemuseli takto tápat,Attraction to taky asi nemá,nevim:(
Klíčové slovo bych řekl, že je bezklíčový vstup, protože když to má bezklíčový vstup, jde nastavit hlasitost pípnutí při zamčení pomocí M-MDS nebo na centrálním displeji.
 
Raz ma zastavili policajti a mal som práve FaceTime hovor z manželkou ...:D:D:D chceli mi dať pokutu ..tak som nechal svoju polovičku nech sa na nich vyreve :D:D mal som to bez pokuty :rolleyes::rolleyes::rolleyes: :p
 
Ahoj všichni ... taky zvažuji tento vůz... Ještě se peru s myšlenkou koupit Suzuki S-Cross... má větší kufr a v plné palbě stojí cca 570.000 včetně navigace atd. Neporovnávali jste to někdo před koupí?
Díky, Radek
 
Ahoj všichni ... taky zvažuji tento vůz... Ještě se peru s myšlenkou koupit Suzuki S-Cross... má větší kufr a v plné palbě stojí cca 570.000 včetně navigace atd. Neporovnávali jste to někdo před koupí?
Díky, Radek
Ahoj ...porovnávať autá v dnešnej dobe je ťažké mal by si vedieť načo to auto potrebuješ ,ja som vybral cx3 kvôli motoru 2 liter atmosféra (nie je čo riešiť) dizajn( nepotrebuje komentár) a ma funkciu 3 autá v rodine ..pre tento účel vynikajúca voľba ..
 
Ahoj všichni ... taky zvažuji tento vůz... Ještě se peru s myšlenkou koupit Suzuki S-Cross... má větší kufr a v plné palbě stojí cca 570.000 včetně navigace atd. Neporovnávali jste to někdo před koupí?
Díky, Radek

Ahoj.. u nás doma rozhodla manželka - její kritéria..... za prvé "dyzajn"...za druhé "dyzajn" a za třetí "dyzajn".. a až následně jsem si mohl já přidat 2.0 motor s automatem... :D
Ostatní autům pořad něco chybělo.. nebyly dostatečně "šmrncovní" a taky ty motory s turbem mě nějak nelákaly...
Tzn.. už týden doma parkuje CX3, 2.0 FWD, A/T, výbava Revolution v bílé barvě.
Máme najeto už 400 km :) (sice je to málo.. ale já si to ježdění vážně užívám každý kilometr!!!!! Je to radost řídit.)

Ed.
 
Ahoj všichni ... taky zvažuji tento vůz... Ještě se peru s myšlenkou koupit Suzuki S-Cross... má větší kufr a v plné palbě stojí cca 570.000 včetně navigace atd. Neporovnávali jste to někdo před koupí?
Díky, Radek
Ak jedine auto do rodiny, urcite S-Cross. 1.4 turbo je slusny motor, 4x4 od Suzuki je lepsie ako v Mazde, auto je celkovo vacsie. Dizajn je kazdeho vec, mne sa Suzuki nepaci ano zvonku ani zvnutra, ale auto je to urcite praktickejsie. Kvalitou je na tom Suzuki podla dlhodobych skusenosti dobre.
CX-3 vyhovuje ako druhe auto do rodiny, do mesta idealne.
 
Back
Top