• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Ahoj všichni ... taky zvažuji tento vůz... Ještě se peru s myšlenkou koupit Suzuki S-Cross... má větší kufr a v plné palbě stojí cca 570.000 včetně navigace atd. Neporovnávali jste to někdo před koupí?
Díky, Radek

pokud chceš menší auto, atmosferický motor, design který tě hned tak neomrzí je jasná volba CX3 ;) . Pokud chceš prostornější auto, nevadí ti turbo a pochroupneš ten podivný design, tak vem Suzuki S-Cross ;) . Pokud potřebuješ větší auto, ještě mrkni na HONDU CR-V 2,0i-VTEC 4x4 MT COMFORT PLUS tu seženeš za necelých 590 000 kč ;)
 
Poslední úprava:
Ahoj.. u nás doma rozhodla manželka - její kritéria..... za prvé "dyzajn"...za druhé "dyzajn" a za třetí "dyzajn".. a až následně jsem si mohl já přidat 2.0 motor s automatem... :D


Ed.

Tak s tvou manželkou bych si rozumněla, taky jsem si Mazdu CX 3 vybrala kvůli "dyzajnu"barák máme designový, tak i auto muselo být a mám taky bílý revolution, 3 měsíce 3200km najeto spotřeba průměrná 7,3l, dávám tomu na prdel


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Díky moc všem !!! Udělám zkušební jízdy v Olmiku.

Nedávno jsem už nějaké zkušební jízdy dělal... nejdříve s Nissan Qashqai, který se mi designem i interierem líbil, ale jízda i motorizace mě velmi sklamala. To auto vůbec nechtělo jet ... hrůza.
Potom jsem jel do Suzuki a udělal jízdu s S-crossem. První dojem z designu mě trochu rozhodil... Interiér taky žádná sláva.
Výbava výborná a za cca 570k i s metalízou kompletně vybavené 4x4 s navigací a adaptivním tempomatem.
No ale po rozjetí jsem se celou cestu usmíval jak blázen ... proti Nissanu nádherně živé auto...
Pán z Mazdy se mi pravidelně připomíná, že bych už měl přijet si to testnout... snad to příští týden vyjde.
Hondu CR-V jsem taky koukal... možná je na mou garáž už moc velká :)

Radek
 
Díky moc všem !! Udělám zkušební jízdy v Olmiku.

Nedávno jsem už nějaké zkušební jízdy dělal... nejdříve s Nissan Qashqai, který se mi designem i interierem líbil, ale jízda i motorizace mě velmi sklamala. To auto vůbec nechtělo jet ... hrůza.
Potom jsem jel do Suzuki a udělal jízdu s S-crossem. První dojem z designu mě trochu rozhodil... Interiér taky žádná sláva.
Výbava výborná a za cca 570k i s metalízou kompletně vybavené 4x4 s navigací a adaptivním tempomatem.
No ale po rozjetí jsem se celou cestu usmíval jak blázen ... proti Nissanu nádherně živé auto...
Pán z Mazdy se mi pravidelně připomíná, že bych už měl přijet si to testnout... snad to příští týden vyjde.
Hondu CR-V jsem taky koukal... možná je na mou garáž už moc velká :)

Radek
Za ty penize bych si už raději koupil Mazda CX5 2017 v zakladu Emotion !!! Nebo challenge !
 
To neviem o_O postavil som auto a povedal : čierne skla ...:D:D:D a urobili toto ...stalo ma to 50€ Cena myslím v pohode
 
Ešte budúci týždeň : LED,navigácia,predná ochranná lišta a nové pneu...a pekný týždeň bude za nami :D:D:D:D
A môžem spievať : prievan v peňaženke staaaale mám :D:D:D:D:D:D
 
Back
Top