• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Rozložené to drží pevný tvar aj bez "náplne", neprevráti sa lebo je to relatívne ťažké, dá sa to ľahko zložiť, na koncom má "uši" na nosenie :)
 
Tak na poslední chvíli jsem objednala zimní pneu https://www.e-nejlevnejsi-pneu.cz/kleber-krisalp-hp3-215-60-r16-99h-xl-zimni-pneu-osobni-a-suv a tyto alu https://www.e-nejlevnejsi-pneu.cz/alu-kola-borbet-bs5-sw-7x16-5x114-3-et50
A zjistila jsem, že ve velkým TP mám napsaný pouze 16ky pneu, přitom mám CX-3 s 18ky koly, takže až půjdu za 4 roky na technickou budu mít nazutý zimní 16ky, aby mi ji vůbec dali.
To je v pořádku.Koukni do techničáku ještě jednou,úplně dolů (další záznamy) A rozměr 16 tam je;) Rozměr 18 jsou uvedeny výše(nápravy) Jinak Kleberky jsem kupoval ty samé loni.Jsem s něma naprosto spokojený a tichounké:)
 
Poslední úprava:
To je v pořádku.Koukni do techničáku ještě jednou,úplně dolů (další záznamy) A rozměr 16 tam je;) Rozměr 18 jsou uvedeny výše(nápravy) Jinak Kleberky jsem kupoval ty samé loni.Jsem s něma naprosto spokojený a tichounké:)
Ahaaa, máš pravdu, děkuju :D To jsem ráda, on to vybíral přítel, má taky tu značku a je s ní spokojený.
 
Ja som to mal na audi R8, su to fakt šmejd vyrobky tie koncerňáky :)
Nie šmejdy ale auto dokonale urobene ...ak niečo nie je tam na milimeter presne tak máš smolu...stredový panel z Porsche vyberieš pokial vieš postup za 10 min a pokial dodržujes postup vyberania klipov..ak ti čo aj len jeden chyba alebo nezapadne tak ta čakajú hodiny skladania a rozoberania
Preto som aj radil aby na to nešiel silou..a radšej to dal odborníkovi na plasty ...(a je to jedno či je to Porsche R8 alebo mazda alebo trabant pre každého je to jeho auto “naj”)
 
Tak dneska prvni garancka, stalo to 5890kc, vymena oleje, olejoveho filtru, pyloveho filtru, nahrani novejsiho software, vymena baterky v klicku, kontrola spousty blbosti. A darek flaska vina. Ja myslym ze ok garancka.
 
Tak dneska prvni garancka, stalo to 5890kc, vymena oleje, olejoveho filtru, pyloveho filtru, nahrani novejsiho software, vymena baterky v klicku, kontrola spousty blbosti. A darek flaska vina. Ja myslym ze ok garancka.
Pre zajimavost , kolko uctovali v mazda servis za baterka + vymena do dialkoveho ovladaca ?
 
Back
Top