• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Tak dneska prvni garancka, stalo to 5890kc, vymena oleje, olejoveho filtru, pyloveho filtru, nahrani novejsiho software, vymena baterky v klicku, kontrola spousty blbosti. A darek flaska vina. Ja myslym ze ok garancka.

Ty jo, docela ranec za 1 garančku. Já to měl +- za polovic. Ale aspoň že dali flašu :D
 
Zmeny zatim zadny jen mi to rozhasilo veskery nastaveni a musel sem secko znovu ponastavovat. Jo mozna jedna zmena, ze zustava ulozena spotreba posledni jizdy i po vypnuti motoru v infotaimentu
 
Caj borci, nestalo se vam nekomu ze kdyz auto zaparkujete a vylezete, ze jde citit jak kdyby se neco palilo nebo zhorelo? Pac parkuju v garazi, tak to jde citit hodne. Ale jen nekdy. Najeto mam cca 7000km
 
Je to takovej smrad jak kdyz zhori nejaka elektronika, treba vysavac nebo neco takovyho. Pred 14 dny byla garancka a tam nic nezjistili
 
Caj borci, nestalo se vam nekomu ze kdyz auto zaparkujete a vylezete, ze jde citit jak kdyby se neco palilo nebo zhorelo? Pac parkuju v garazi, tak to jde citit hodne. Ale jen nekdy. Najeto mam cca 7000km
Ahoj ..podľa môjho názoru to bude ešte zbytok z toho konzervačného materiálu,predpokladám že autu nenakladas..a teraz keď šli teploty dole a je vlhko tak sa ti to ešte vypaľuje..mne to smrdelo ako pálenie umelej hmoty-drôtov ..ale opakujem môj názor
 
Přátelé, to co dnes předvedla předokolka na sněhu....!!! Jen použiji slova.. chvála, šok, překvapení, prostě paráda super !!! A auta, ktera se trapila a nevyjela tak si museli říkat .... no jo to se mu to jede ! Čtyřkola :) ! Nene ! To neni čtyřkola, ale Mazda CX3 ,, pouha vybava Challenge ´´ ! Timto děkuji Mazdě a taktěž Lazlo, ktery mi doporučil zimni pneu !!! Děkuji
 
Back
Top