• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Přátelé, to co dnes předvedla předokolka na sněhu....!
řekl bych, že předvedla to co ostatní předokolky ;) záleží hodně na pneu a řidiči :D osobně jsem rozdíl mezi CX-3 a jinými předokolkami co jsem měl nějak nezaznamenal ;) ale třeba jsem rozmazlený z 4x4
 
Ja priznávam CX-3 je prvá predokolka čo vlastním,zatiaľ som spokojný aj na snehu,veľa robia pneumatiky a asi aj to spustenie podvozku,jazdím často cez chránenú krajinnú oblasť a údržba ciest tam je dosť volajme to slabá :rolleyes: nechápal som v lete prečo tam ma každý Hilux Toyotu 4x4 :D:D teraz už chápem ..ale musím uznať CX nerobí hanbu ani predokolka
 
Neviem kde to napísať tak to napíšem sem ..
Teraz som videl dopravnú nehodu ktorej účastníkom bola aj mazda cx-5 ..strašný pohľad.. bolo evidentne že niekto precenil svoje schopnosti a podcenil stav vozovky a šiel príliš rýchlo ...chlapci teraz pred sviatkami prosím rozmýšľajte za volantom a ponáhľajte sa pomali ..každý mame rodinu ktorá nás doma čaká tak prežime sviatky v šťastí a pokoji
Sorry za ten výlev,ale pohľad cx-5 v farbe red Soul ktorá vyzerala ako kopa plechu mnou otriasla
 
Dnes po dialnici A4 pred Viednou som obiehal v tretom prubu MB E v strednom a chlapik v aute si asi zdriemol a pomaly sa sunul ku mne. Esteze bol v mojom pruhu aj vedla slusny priestor, kam sa uhnut. Pridal som a zatrubil a chlapik strhol volant naspät... no pondelok rano...
 
Bre ranko... neviem, kam to zavesit, tak ma prosim neukrizujte, ale mam otazku, ci ma niekto znalost o tom, ci sa da aj na slovensku niekde dostat k tomu, ze Vam predajca pozicia auto napriklad na vikend.... aj za uplatu trebars... alebo funguje len v Cechach takato moznost? Pytal som sa na to v dvoch predajniach, v Kosiciach v H&H mi povedali, ze poziciavaju len ludom, ktori beru od nich pravidelne a v Presove nepoziciavaju vobec...
 
Original Mazda tazne asi ani neexistuje. A hlavne neda sa montovat vo vyrobe. Ak si ho das montovat dodatocne v Mazde, namontuju ti take iste ako inde, ale o par stoviek EUR drahsie.
 
Tak nevím jestli mám smůlu jen já. 29.11 mi v rámci záruky měnily levé zrcátko, které se blbě sklápělo a teď se mi blbě sklápí pravé :mad:. Sotva vrčí a skoro se ani nehne, ani jedním směrem...Teda aby mi po necelých dvou letech odešlo sklápění na obou zrcátkách to se mi ještě na žádném autě nestalo :(
 
Poslední úprava:
Tak nevím jestli mám smůlu jen já. 29.11 mi v rámci záruky měnily levé zrcátko, které se blbě sklápělo a teď se mi blbě sklápí pravé :mad:. Sotva vrčí a skoro se ani nehne, ani jedním směrem...Teda aby mi po necelých dvou letech odešlo sklápění na obou zrcátkách to se mi ještě na žádném autě nestalo :(
Tak sice nemam CX-3, pred koupi jsem upozornil na spatne prave zrcatko (na zacatku prosince). Kdyz se sklopi automaticky tak uz se nevyklopi do plna...cekam az bude dostupne..nejsi sam..
 
Back
Top