• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Tak na taketo zalezitosti ma upozornoval kamos, aby som si pred kupou preveril servis a dostupnost nahradnych dielov na auto.... ale ako sa vravi< kazdy svojho kona chvali :)
 
Tak na taketo zalezitosti ma upozornoval kamos, aby som si pred kupou preveril servis a dostupnost nahradnych dielov na auto.... ale ako sa vravi< kazdy svojho kona chvali :)
nemám s tím problém já měl zrcátko vyměněné do 14 dnů i s vyřizováním administrativy ( odeslání dokumentace na schválení na reklamaci )
 
No chalan je sef audi servisu u nas a udajne koncern ma dodaciu dobu max 48hod... ale ako vravim, kazdy svojho kona chvali... ak klamal on, klamem aj ja... ale paci sa mi na tomto fore, ze je tu vsetko...tzn, ze nie len chvala, ale aj kritika a zle skusenosti....
 
Všechny servisy Mazda jsou zásobovány ND z evropského centra z Klagenfurtu do druhého dne. Ale když není díl ani tam, zvlášť u nových modelů a specifických dílů, trvá to asi déle.
 
Mazda dobře o tomto problému ví. Mechanismus sklápění zrcátka je z plastu. Už mám měněné obě zrcátka (pouze mechanismus na příkaz Mazdy) a už mi opět zlobí levé! Po skončení záruky, což bude co nevidět se asi nedoplatím. Tohle Mazda oproti jiným výrobcům pořádně nezvládla. Kdyby alespoň vadný díl nahradila inovovaným kvalitnějším.
 
Poslední úprava:
Apropo zrcátko,někdy se mi nezávisle na čemkoli rozsvítí kontrolka v levém zpětném.Nejde to vyvolat a nenašel jsem vazbu.Víte někdo něco?
 
Pokud by dotaz zněl, jedu a rozsvítí se mi kontrolka RVM, přestože za mnou nikdo nejede ani mě nedojíždí, odpověď by zněla, mikrovlnné čidlo zachytilo nějakou většinou kovovou hmotu podél silnice. Svodidla atp. Pokud se to děje moc často, možná to chce navštívit servis a provést diagnostiku radarovým vysílačem. Ne každý servis jej má vlastní, musejí si ho půjčovat od importu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Pokud by dotaz zněl, jedu a rozsvítí se mi kontrolka RVM, přestože za mnou nikdo nejede ani mě nedojíždí, odpověď by zněla, mikrovlnné čidlo zachytilo nějakou většinou kovovou hmotu podél silnice. Svodidla atp. Pokud se to děje moc často, možná to chce navštívit servis a provést diagnostiku radarovým vysílačem. Ne každý servis jej má vlastní, musejí si ho půjčovat od importu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Zmýlil som sa ...sú tu “automechanici “ :D:D:D
 
Tak nevím jestli mám smůlu jen já. 29.11 mi v rámci záruky měnily levé zrcátko, které se blbě sklápělo a teď se mi blbě sklápí pravé :mad:. Sotva vrčí a skoro se ani nehne, ani jedním směrem...Teda aby mi po necelých dvou letech odešlo sklápění na obou zrcátkách to se mi ještě na žádném autě nestalo :(

FYI, mně odešla obě zrcátka do 9 měsíců od koupě vozu. Nejprve levé a potom pravé. Navíc jsem musel kvůli levému do servisu dvakrát, protože mi ho při prvním pokusu o výměnu rozbili. A ke všemu jim trvá dva týdny, než nové zrcátko zajistí! Ve Fryštáku se navíc tváří překvapeně, že jsem první člověk, který s tím má problémy. :mad:
 
Někde jsem četl, že tento rok se očekává facelift Mazdy CX-3. Nebavili jste se tady o tom? Tento rok potřebuji koupit nové auto manželce a CX-3 je jeden z kandidátů. Popravdě, už jsme pro ni byli na prodejně, ale žena si to na poslední chvíli rozmyslela a koupi ještě pozastavila. Přespříští sobotu jedeme objíždět i jiné prodejny, ale pokud CX-3 nakonec vyhraje, nerad bych koupil auto, které vzápětí nahradí vylepšený model.
 
Někde jsem četl, že tento rok se očekává facelift Mazdy CX-3. Nebavili jste se tady o tom? Tento rok potřebuji koupit nové auto manželce a CX-3 je jeden z kandidátů. Popravdě, už jsme pro ni byli na prodejně, ale žena si to na poslední chvíli rozmyslela a koupi ještě pozastavila. Přespříští sobotu jedeme objíždět i jiné prodejny, ale pokud CX-3 nakonec vyhraje, nerad bych koupil auto, které vzápětí nahradí vylepšený model.
ahoj ...všetko sa vylepšuje ..keď ideš na to takto tak asi nikdy nič nekúpiš ..o 2-3 roky bude aj “nová” cx-3 stará ...
 
ahoj ...všetko sa vylepšuje ..keď ideš na to takto tak asi nikdy nič nekúpiš ..o 2-3 roky bude aj “nová” cx-3 stará ...

Tuhle filozofii beru, ale v případě, že nový model má přijít na trh za pár měsíců, pak jsem ochoten počkat. Rok nebo déle bych pochopitelně čekat nechtěl.
 
Ja som kupoval 911 v 2015 a ponuka znela na nové 3 facelift jedného modelu ..ale upozornili ma že do 12 mesiacov bude nový :D:D čiže som kúpil “starý” model ktorý sa líšil od nového len ,denným svietením a zvýšením výkonu o 22koni :D:D tým chcem povedať že cx-3 už dramatickými premenami asi neprejde už tam nemajú čo meniť ...(môj názor)
 
Tuhle filozofii beru, ale v případě, že nový model má přijít na trh za pár měsíců, pak jsem ochoten počkat. Rok nebo déle bych pochopitelně čekat nechtěl.
Nevahej a kup mamině model 2017 !!!! Facelift necekej ten ma prave model 2017 !!! Zcela novyDB5B00AA-BD54-45A1-8A11-C61B745623F1.jpeg model by mohl prijit az v roce 2019 !
 
Back
Top